Žodžio ir muzikos improvizacijos TYLOS SODAI

2015 m. lapkričio 24 d. (antradienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panmevėžys) vyks LITERATŪROS IR KINO DIENŲ vakaras – žodžio ir muzikos improvizacijos TYLOS SODAI, atliekamos aktorės Birutės Mar, birbynininko Egidijaus Ališausko, gitaristo, garso režisieriaus Valdo Narkevičiaus.

Profesionalūs kūrėjai atliks improvizaciją pagal Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų poetų Justino Marcinkevičiaus, Donaldo Kajoko, Jono Strielkūno, Marcelijaus Martinaičio eiles. Jų atliekama programa – tai savita žodžių ir garsų meditacija, siejanti netikėtų sąskambių muziką bei kviečianti klausytojus kartu pabūti kūrybos erdvėje, kur čia ir dabar tvyrančioje bendroje tyloje gimsta žodis ir muzika.

„Tylos sodų“ sumanytoja teatro ir kino aktorė, režisierė, poetė Birutė Mar (Marcinkevičiūtė) žinoma kaip viena įdomiausių poezijos interpretatorių Lietuvoje, apdovanota festivalio „Poezijos pavasaris“ prizu kaip geriausia aktorė-skaitovė. Jos kūryboje svarbią vietą užima individualios raiškos eksperimentiniai projektai ir monospektakliai, susiejantys teatrą, muziką, poeziją ir šokį, savaip interpretuojantys asmenines patirtis, įvairių kultūrų įtaką. Birutės Mar monospetakliai yra pelnę daug tarptautinių apdovanojimų.

„Literatūros ir kino dienos“ – tai tęstinis Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vykdomas projektas, kuriuo siekiama populiarinti Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybą, gilinti pažintį su Lietuvos kultūrai nusipelniusiomis asmenybėmis. Š.m. spalio mėn. tas pats projekto renginys įvyko pilnutėlėje Panevėžio regiono Ignalinos viešosios bibliotekos salėje.

Kviečiame!
Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: