LaisvalaikisŽiniasklaida

Žurnalistė Ž.Vaškytė-Lubienė „Lietuvos ryto“ TV eteryje debiutuoja su nauja laida

„Televizija yra mano aistra ir pašaukimas. Nuo dabar visas savo kūrybines jėgas atiduosiu laidai „Po darbų“. Tai bus nauja, nes „Lietuvos ryto“ televizijoje nesu dirbusi.“, – šypsosi žinoma žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Živilė Vaškytė-Lubienė jau šiandien debiutuojanti „Lietuvos ryto“ TV eteryje.

Didelę patirtį televizijoje sukaupusi Ž.Vaškytė-Lubienė kartu su žiūrovų pamėgtu Mariumi Jančiumi ir Julija Ciurupa ves valandos trukmės laidą „Po darbų“. Ji bus transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 17 valandos.

Živilė televizijoje atsidūrė būdama žurnalistikos antrakursė. Su pertraukomis darbo stažas eteryje – 17 metų. Karjeros galimybes žurnalistė išbandė ne vienoje Lietuvos televizijoje ir daugiausia dirbo informacinių laidų vedėja.

„Jei kalbėtume apie užsienio informacines laidas, man labai patinka britų televizijos BBC informacinių laidų vedėjai – solidūs, profesionalūs, mokantys laiku pajuokauti“, – prisipažįsta Ž. Vaškytė-Lubienė.

Jau šiandien ji stos prie naujos laidos „Po darbų“ vairo, kurioje bus visko: ir žinių, ir pašnekesių su žinomais šalies žmonėmis bei savo srities guru apie sportą, maistą, namus, grožį. Žiūrovai grįžę namo po darbų ir įsijungę TV eterį, galės ne tik išgirsti svarbiausias naujienas iš Lietuvos ir pasaulio, bet kartu ir pailsėti, atsipalaiduoti ir iš šalies garsenybių sužinoti įdomiausių patarimų.

Naujos laida „Po darbų“ su Mariumi Jančiumi, Živile Vaškyte-Lubiene ir Julija Ciurupa premjera – jau šiandien, pirmadienį, 17:00 per „Lietuvos ryto“ TV.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button