Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-02-14

Žurnalistui Edvardui Žičkui – netikėta Livetos Kazlauskienės išpažintis: „Mane saugojo, kad nepakelčiau prieš save rankos“

„Ryte man paskambino draugai ir pasakė, kad visi kioskai nukabinėti mano nuotraukomis. Paklausiau: kokiomis? Atsakymas pribloškė: tomis, kur tu visiškai nuoga! Tik pajutau, kaip iš po kojų ima slysti žemė“, – jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ atvirai prisipažins garsi dainininkė Liveta Kazlauskienė.

Prieš pokalbių laidos filmavimo kameras ji sėdo su vyru Petru Kazlauskas. Interviu nelengvas buvo abiem. „Lengvą įtampą, kad neperžengčiau plonytės ribos, jutau ir aš, juk šią šeimą artimai pažįstu jau du dešimtmečius, todėl kartais turėjau susimąstyti, kurioje vietoje klausimas skambėtų, kaip iš kalbintojo, o kur, kaip iš itin asmeniškus šių žmonių gyvenimo vingius žinančio draugo“, – prisipažįsta TV laidų vedėjas ir žurnalistas Edvardas Žičkus.

Šį vakarą pasirodysiančioje laidoje garsusis atlikėjų duetas pasakos apie pažintį, kai Petras buvo jau pripažintas dainininkas, o Liveta – skurdžiai gyvenanti vieniša, jauna mama. Laimė su Ingridos Kazlauskaitės tėvu nesusiklostė, o po kurio laiko jis mirė. Draugystė tarp Livetos ir Petro taip pat pradžioje klostėsi ne itin sklandžiai, tačiau, kai abu suprato, jog tai tikra meilė, abejonių neliko. „Ingridėlė tapo mano dukra, o aš jos – tėčiu, juk kito ji net nepažinojo“, – prisipažins P. Kazlauskas.

Kai legendinius dainininkus aplankė sėkmė, netrūko nei pinigų, nei šlovės. Tačiau gera širdis ir atvirumas, šiandien abu tvirtai įsitikinę, jiems ne kartą kainavo daug bemiegių naktų ir ašarų. Ypač skausminga buvo vienos draugės, praeityje taip pat mėginusios siekti atlikėjos karjeros, vėliau tapusios žurnaliste, išdavystė. „Mane įkalbėjo nuoširdžiam interviu ir gražiai fotosesijai. Buvau dar jauna, todėl žodžiai, kad „turint tobulą kūną, reikia nebijoti atvirumo, o itin atvirus kadrus fotografas paliks asmeniniam šeimos albumui“ nekėlė įtarimų. Deja, tas Kauno fotografas negatyvus man perdavė iškarpytus. Tada kilo įtarimų, kur dingo patys asmeniškiausi kadrai. O vėliau… Mano nuogos fotografija atsidūrė ant tuo metu labai populiaraus žurnalo viršelio. Be jokio įspėjimo, be jokio leidimo“, – vieną skausmingiausių savo karjeros istorijų prisimena L. Kazlauskienė. Tuomet prieš kelis dešimtmečius Lietuvoje kilo didžiulis skandalas, kurį noriai aptarinėjo tiek spauda, tiek televizija. O štai, kas dėjosi jo epicentre atsidūrusios Livetos širdyje, nežinojo niekas. „Pyktis, siaubas, ašaros, panika, baimė… Daug jausmų. Mane tuo metu prižiūrėjo, kad nepakelčiau prieš save rankos, nes rimtai apie tai mąsčiau“, – neslėpdama emocijų žurnalistui Edvardui Žičkui prisipažins Liveta.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: