Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-02-24

Žvaigždės prabilo apie plastines operacijas: nemokamos už reklamą, suartino seseris, dėl užgauliojimų teko muštis

Prie pandemijos vargų prisidėjo ir dar viena bėda – žmonės sustorėjo. „Įvairių šalių mokslininkai teigia, kad kūno masė per pandemija padidėjo nuo 2 iki 6 kilogramų“, – sako medicinos mokslų daktarė, gydytoja dietologė Edita Gavelienė.

Grupės „Panteros“ dainininkė Monika Ostrenkova prisipažįsta bijanti papildomų nereikalingų todėl laikosi tuščio šaldytuvo dietos. „Sportuoju, visiškai nevartoju alkoholio. Ką valgysiu, viską suplanuoju. Sudedu į dėžutę dviem dienom“, – pasakoja tuščią šaldytuvą LNK laidos KK2 žurnalistei rodydama Monika.

Yra ir dar vienas būdas kaip atsikratyt nereikalingų kilogramų. Tai – plastinės operacijos. Anksčiau žvaigždės kiek galėdavo slėpdavo, jei kai ką pasidailindavo. O dabar operacinių patobulinimų nebeslepia, nes dažniausiai procedūras gauna nemokamai – už reklamą. Nebeslepia padarytos plastinės operacijos ir Vaša. Ji nuo pilvo nusisiurbė riebalus. „Po gimdymo man buvo reikalinga pilvo plastika. Po nėštumo buvo susidaręs poriebalinis sluoksnis, kurio jokiais sportais neįveiksi, su šia problemine vieta padėjo atsisveikinti plastikos chirurgas“, – sako Vasha. Kai pilvas pagražėjo Vaša, užsimanė dar labiau pasigražinti ir pasididino krūtinę.

„Panterų“ dainininkė Monika Ostrenkova apie plastinę operaciją svajojo seniai. Mergina labai kompleksavo dėl nosies, kuri buvo ilgesnė nei dabar. Nepatenkinimas savo nosimi griovė gyvenimą. Bet kad ir kaip kentėjo Monika, planus darytis nosies operaciją slėpė nuo visų – ir nuo mamos, ir nuo draugių.  „Nosis buvo didelis kompleksas nuo vaikystės, aš labai kentėjau, eidavau muštis, jei kas tyčiodavosi. Reikėjo laiko susiprasti, kad dabar aš jau kitokia ir drąsiai apie tai kalbu. Manęs pastoviai klausia, kur dariausi operaciją. Be jokios abejonės, dalinuosi, man negaila, nors kurį laiką nenorėjau apie tai kalbėti“, – pasakojo Monika.

Vienos paskutiniųjų į plastinės chirurgijos traukinį įšoko sesės Pūzaraitės. Ineta ir Irūna vienu metu pasididino krūtines. Ir ta bendra abiejų sesių operacija labai išėjo į naudą. Kartu išgyvenusios operaciją, Ineta ir Irūna pradėjo daug daugiau bendrauti – suartėjo.

„Praktiškai bendraujam nuolat. Anksčiau per diena vieną kartą pasiskambindavom, o dabar tik atsikeliam, ir iš karto, kaip tu, ar tau viskas gerai? Ir taip iki pat vakaro. Ir į tas pačias konsultacijas, ir į patikrinimus einam, visur kartu, viena kitą apžiūrime“, – pasakoja Ineta.

Žvaigždžių plastinių operacijų apžvalga – jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: