Atėjo vasara – metas smagiai stovyklauti !

O ką veikti vasarą? Daugeliui tėvų ir vaikų, pasibaigus mokslo metams, iškyla šis klausimas. Tėvai nori, kad vaikų vasaros būtų turiningos, nebūtų praleistos veltui, o dar geriau jei vaikas kažko ir išmoktų.

Neformaliojo ugdymo specialistai teigia, kad vienas geriausių sprendimų vaikų užimtumui vasarą – įvairios siūlomos stovyklos. Nesvarbu pasirinksit dienos ar stacionarią stovyklą, bet kiekviena patirtis vaikui bus naudinga. Tėvų rūpestį dėl tinkamo vaiko poilsio vasarą perima stovyklų vadovai. Stovyklos naudingos kiekvienam joje apsilankiusiam vaikui, jose išmokstama greit persiorientuoti, prisitaikyti prie naujos aplinkos, dirbti komandoje, įgyjami savarankiškumo ir bendravimo įgūdžiai.

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė finansuoja 39 vaikų vasaros stovyklos programas, kuriose smagiai laiką leis daugiau nei 3000 vaikų. Stengiamasi pasiūlyti kokybiškus, turiningus, smagius užsiėmimus vaikams, kurie nereikalautų didelių šeimos išlaidų, stovyklos vaikams yra nemokamos.

Pasibaigus pirmai pamainai ir įsibėgėjus antrajai Moksleivių namų stovyklautojų veiduose švyti šypsenos ir girdėti emocingi vaikų pasakojimai ką aplankė, pamatė, išmoko. Panevėžio moksleivių namų stovykla „Vasaros akademija“ pasitiko vaikus su turininga programa: žaidimai, veiklos orientuotos į draugiškumo, bendravimo  lavinimą, orientacinės varžybos, apsilankymai įvairiose kultūrinėse ir pramoginėse miesto erdvėse, kūrybinės dirbtuvės su Moksleivių namų mokytojais, pasiplaukiojimas laivu ir daugybė kitų smagių, vasariškų veiklų.

Niekas neatstos vasaros stovyklos įspūdžių, kuriais bus galima pasidalinti grįžus į mokyklą. Stovykloje svarbiausia nauji draugai, smagi veikla grupėse ir šilta vasariška nuotaika. Moksleivių namų stovyklos organizatoriai pilni išmonės ir patirties sukūrė išties smagias veiklas, tapo gerais draugais, kartu keliavo, juokėsi ir pramogavo. Tikimės, kad stovyklautojams patiko ir draugystę tęsim ne tik vasaromis, o ir rudenį pakvietę vaikus į neformaliojo švietimo būrelius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: