Bendruomenės naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSReporteris

Panevėžio moksleivių namuose edukacinės programos vaikams. Atėjau… Pamačiau… Patyriau…

Panevėžio moksleivių namai kasmet pasiūlo įvairių edukacinių – kūrybinių programų darželiams ir mokykloms, kurios skatina vaikus atrasti, patirti, susipažinti su neformaliojo ugdymo veiklomis.

                      Rugsėjo mėnesį Moksleivių namuose vykdomas jau tradiciniu tapęs tęstinis meninio ugdymo projektas „Talentus atrandame kasdien“ į kurį plūsta darželinukai ir mokiniai iš mokyklų. Plūsta ne šiaip pasižvalgyti, o padirbėti siūlomose edukacinėse programose „Nuo mažos idėjos iki originalaus darbelio“ ir „Mažais žingsneliais didelio meno link“.                      

                      Programų metu vaikai susikuria meniškus darbelius iš molio, veltinio, popieriaus, modeliuoja lėktuvus, išbando keramiko amatus. Edukacijos tokios įdomios, kad vaikai išeina su plačiomis šypsenomis, klegėdami su draugais ką veikė ir patyrė, o po kelių dienų grįžta su tėvais, kad pradėtų lankytų pasirinktą būrelį. Mokytojai, auklėtojai ne ką mažiau nudžiuginti iškeliauja iš kūrybos erdvių, sako, kad buvo labai įdomu, naudinga, kad per tą kūrybos valandą labai atsipalaidavo. 

                      Edukacines programas veda ilgametę patirtį turintys mokytojai, gebantys išklausyti ir įsiklausyti į vaikų norus. Sudalyvavę šiose edukacijose tiek mokytojai, tiek vaikai ugdosi gebėjimą reikštis ir komunikuoti įvairių menų raiškos priemonėmis, pagilina asmeninę, meninę, dalykinę ir socialinę kompetencijas, plėtoja kūrybines galias.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close