foto Elvis Zaldaris @elviszaldaris

FK „Panevėžys“ patyrė pralaimėjimą

Futbolo klubas „Panevėžys“ po rinktinių pertraukos patyrė pralaimėjimą „TOPsport A lygoje“. 17-ojo turo rungtynėse nepavyko pasiekti taškų prieš čempionato lyderį Vilniaus „Žalgirį“ – 1:2 (0:1).

Pirmame kėlinyje gynėjams ir Lietuvos čempionate debiutavusiam vartininkui Danieliui Bukeliui teko nemažai gintis nuo „Žalgirio“ atakų. Sykį varžovas pasiuntė kamuolį į virpstą, bet 19-ąją minutę Pauliaus Golubicko smūgis pasiekė tikslą.

Poroje epizodų sėkmingai rungtyniavo D. Bukelis, savo ruožtu, Jeffrey Sarpongas bei Federico Palaciosas ne sykį atsidūrė baudos aikštelėje – atlikti akcentuoto smūgio nepavyko.

Po pertraukos daugiau žaidimo buvo aikštės viduryje. Dvikovai artėjant į pabaigą, Joelis Bopesu smūgiavo netiksliai, o visai netrukus geriausios galimybės neišnaudojo svečiai – F. Palaciosas pasiuntė kamuolį virš vartų.

Antrą pridėto laiko minutę į kontrataką nubėgęs „Žalgiris“ po J. Bopesu smūgio džiaugėsi įvarčiu, tiesa, po trijų minučių Nemanja Bosančičius ir kamuolį palietęs Nojus Lukšys atgaivino intrigą. Laiko išsigelbėti nebeliko – panevėžiečiai patyrė septintą pralaimėjimą šiame sezone.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais artėjantį trečiadienį, birželio 19 dieną. 18-ojo turo dvikova Širvintų miesto stadione su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais prasidės nuo 18 val.