P. Židonio nuotr.

FK „Panevėžys“ pralaimėjo Gargždų „Bangai”

Futbolo klubui „Panevėžys“ šiemet „TOPsport A lygoje“ nepavyksta įveikti Gargždų „Bangos“. Trečiasis komandų susitikimas 21-ajame ture baigėsi svečių pergale rezultatu 1:0 (1:0).

Per pirmą 20 minučių atkarpą komandos atliko po keletą smūgių. Valdas Paulauskas smūgiavo į Emilį Timburą, kitoje aikštės pusėje Sivertas Gussias galingu tolimu šūviu sudrebino virpstą, geros progos neišnaudojo Robertas Mazanis.

E. Timburas po panevėžiečių klaidos savo aikštės pusėje išgelbėjo komandą nuo V. Paulausko atakos, tačiau penktą pridėto laiko minutę neturėjo galimybių atremti Mato Ramanausko smūgio.

Antrame kėlinyje „Banga“ skyrė daugiau dėmesio savo vartų saugumui, tiesa, tanki gynyba šeimininkams buvo sunkiai įkandama. Mačui artėjant į pabaigą svečių vartininkas Mantas Bertašius apsigynė nuo Nojaus Lukšio bei Federico Palacioso bandymų, o keli grėsmingi perdavimai į baudos aikštelę adresatų nerado.

Prieš debiutą Čempionų lygoje „Panevėžys“ sužais dar vienerias Lietuvos čempionato rungtynes. 22-ajame ture panevėžiečiai liepos 4 dieną, ketvirtadienį, stos į kovą namuose su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais, dvikovos pradžia – 19 val.