P. Židonio nuotr.

FK „Panevėžys“ pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai

„Panevėžio“ futbolo klubas šiame „TOPsport A lygos“ sezone neperkanda Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos riešuto. 22-ajame ture panevėžiečiai namuose patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje komandos pavojingais epizodais nepasižymėjo. Panevėžiečiai atliko keletą grėsmingų perdavimų iš kraštų, su Kasparo Dubros smūgiu galva bei Roberto Mazanio tolimu šūviu susitvarkė varžovų vartininkas.

Po pertraukos aikštėje toliau vyko klampus futbolas. Vis dėlto retas smūgis į vartų plotą virto praleistu įvarčiu 82-ąją minutę – atšokusį kamuolį į vartus vienu lietimu nukreipė Artemas Ščedras.

Per pridėtą laiką „Hegelmann“ ekipa vėl atliko grėsmingą bandymą – Patricko Popescu smūgį atrėmė į rikiuotę po traumos grįžęs vartininkas Vytautas Černiauskas. Netrukus kamuolį virš vartų pasiuntė Njoya Abdelas Kaderas.

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais liepos 9 dieną, antradienį. UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos varžybų etapo pirmasis mačas su Helsinkio HJK ekipa „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 18.30 val.