Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ skaudžiai pralaimėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkams

Futbolo klubas „Panevėžys“ skaudžiai pralaimėjo „TOPsport A lygos“ 18-ojo turo rungtynes. Panevėžiečiai svečiuose 0:3 (0:2) turėjo pripažinti Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkų pranašumą.

Pirmasis kėlinys svečiams visiškai nesusiklostė. Jeffrey Sarpongas atliko vienintelį smūgį į vartus, savo ruožtu, varžovai reguliariai atakavo bei vertė dirbti Danielį Bukelį.

Vartininkas atrėmė keletą grėsmingų išpuolių, sykį jam padėjo virpstas, bet buvo praleisti du įvarčiai. 12-ąją minutę pasižymėjo Henrique Devensas, o 33-iąją minutę baudinį realizavo Linas Pilibaitis.

Per pertrauką atlikti keitimai pagyvino situaciją, visgi, šansus pakovoti bent dėl taško nuslopino 61-ąją minutę gauta Malcolmo Cacutalua raudona kortelė. Po pakelto kampinio Lino Klimavičiaus smūgį galva atrėmė oponentų vartininkas, identiškai atakavo ir Noelis Mbo.

„TransINVEST“ klubas 68-ąją minutę pasinaudojo kiekybiniu pranašumu – pasižymėjo Misaki Sato. Antrą iš eilės pralaimėjimą patyrę panevėžiečiai nukrito į paskutinę turnyro lentelės vietą.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais birželio 22 dieną, šeštadienį. 19-ojo turo mačas „Aukštaitijos“ stadione su Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkais prasidės nuo 19 val.