Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ svečiuose nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“

Futbolo klubas „Panevėžys“ pirmą sykį šiame sezone gali pasidžiaugti dviejų iš eilės pergalių serija. „TOPsport A lygos“ 20-ajame ture Aukštaitijos sostinės atstovai svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Tai buvo vos antrasis panevėžiečių laimėjimas svečiuose ir pirmas sykis šiemet, kai per rungtynes pelnyti daugiau negu du įvarčiai.

Rungtynių pradžioje tolimu smūgiu pagrasino Jeffrey Sarpongas – jį atrėmė varžovų vartininkas. 13-ąją minutę puikiai iš toli iššovęs Nicolasas Gorobsovas pasižymėjo antrame mače iš eilės.

„Panevėžio“ vartus gynęs Emilis Timburas Marijampolėje turėjo daugiau darbo, moldavas sugavo porą varžovų spirtų kamuolių, o sykį Augustas Dubickas buvo greta tikslo. Artėjant pirmam kėliniui į pabaigą, Noelis Mbo atsidūrė geroje padėtyje, bet smūgiavo į vartininką.

Po pertraukos tęsėsi apylygis žaidimas, tiesa, 58-ąją minutę varžovų gretose sėkmingai perdavimą iš krašto įvarčiu pavertė Ernestas Burdzilauskas. Vis tik po 4 minučių J. Sarpongo surado baudos aikštelėje Sivertą Gussiasą, kuriam pavyko „Panevėžio“ gretose atidaryti taiklių smūgių sąskaitą.

E. Burdzilauskas vėliau užsidirbo raudoną kortelę, o 83-iąją minutę S. Gussias pasinaudojo vartininko klaida ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus. Per likusį laiką labai aktyviai žaidė po keitimo pasirodęs Cheikhou Diengas, pirmojo šanso su „Panevėžio“ marškinėliais „TOPsport A lygoje“ sulaukė Rokas Lazdinauskas.

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais jau šį šeštadienį, birželio 29 dieną. 21-ojo turo akistata su Gargždų „Banga“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 17 val.