P. Židonio nuotr.

FK „Panevėžys” turėjo pripažinti „Kauno Žalgirio“ pranašumą

„Panevėžio“ futbolo klubas „TOPsport A lygoje“ patyrė apmaudų pralaimėjimą, kuris buvo trečiasis iš eilės. 23-iajame ture Aukštaitijos sostinės atstovai 1:2 (1:1) turėjo pripažinti „Kauno Žalgirio“ pranašumą.

Palyginus su praėjusiu maču Helsinkyje, buvo atlikti net keli keitimai starto sudėtyje. 4-ąją minutę Suomijoje nerungtyniavęs Cheikhou Diengas surado baudos aikštelėje Noelį Mbo – šis pelnė įvartį vienu lietimu.

„Panevėžys“ neįprastai daug kontroliavo kamuolį, visgi, „Kauno Žalgirio“ kontrataka 29-ąją minutę buvo sėkminga. Savo šansu pasinaudojo ir Vytautą Černiauską nuginklavo Filipas Dangubičius. N. Mbo galėjo gana greitai vėl išvesti komandą į priekį, bet puolėjo smūgius nuslopino Deividas Mikelionis, atrėmęs ir Lucaso de Vegos tolimą smūgį.

Po pertraukos šeimininkai mažiau grasino kauniečių vartams, savo ruožtu, varžovai irgi neprivertė gynėjų dirbti. Mačas nesėkminga linkme pakrypo 70-ąją minutę: apmaudžiai ranka baudos aikštelėje sužaidęs Malcolmas Cacutalua suteikė progą pasižymėti Viliui Armanavičiui – V. Černiauskui labai nedaug trūko, kad atremtų smūgį.

Po 4 minučių antra geltona kortelė buvo parodyta Gratui Sirgėdui, tad panevėžiečiai turėjo žaidėjo pranašumą. Puikios progos nerealizavo ir galva į vartus nepataikė Ch. Diengas, po keitimo į kovą mestas ir puolėju žaidęs kapitonas Linas Klimavičius irgi savo galimybėmis nepasinaudojo.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais liepos 23 dieną, antradienį. UEFA Čempionų lygos antro atrankos etapo pirmose rungtynėse panevėžiečiai namuose nuo 18.30 val. priims Lenkijos atstovus Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkus.