Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose įveikė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias 2024-25 m. sezono rungtynes – „Betsafe-LKL“ čempionate Nenado Čanako auklėtiniai namuose 83:81 įveikė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai iš sostinės, bet įpusėjus pirmajam kėliniui panevėžiečiai surengė atkarpą 12:0 ir įgijo dviženklę persvarą (20:10), o sėkmingą ketvirtį uždarė taiklus Oleksandro Kovliaro tritaškis paskutinėmis sekundėmis (28:15).

Antrajam kėliniui artėjant link pabaigos svečių deficitą aptirpdė šeši paeiliui Anthony Cowano pelnyti taškai (39:31), tačiau į pertrauką šeimininkai vis vien nusinešė dviženklį pranašumą (52:40).

Po pertraukos sėkmingiau antrąją rungtynių dalį pradėję vilkai įpusėjus trečiajam ketvirčiui vėl priartėjo (58:51). Per pirmus tris kėlinius panevėžiečiai realizavo septynis tritaškius iš keturiolikos.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečius užkūrė trys taiklūs Cowano tritaškiai ir prabėgus keturioms minutėms svečiams pavyko išlyginti rezultatą (74:74). Netrukus panevėžiečiai spurtavo 7:0 (81:74) ir nors vilkams dar pavyko priartėti, šeimininkai galiausiai įsirašė pergalę.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 1 d. Europos taurėje su Jeruzalės „Hapoel“ klubu.