Panevėžio irkluotojai skynė laurus

Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos baidarių ir kanojų maratono čempionatas, jame taip pat dalyvavo ir sportininkai iš Lenkijos, Latvijos ir Rusijos. Panevėžiui atstovavo nemenkas trenerių Vytauto Vaičikonio, Vaido Vaitiekūno, Pavelo Bespalovo treniruojamų sportininkų būrys.

Varžybose puikiai pasirodė V. Vaičikonio auklėtiniai. Panevėžio sporto gimnazijos ir Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtinis Lukas Šakalys laimėjo pirmąją vietą 5000 m baidarių rungtyje jaunučių grupėje. Kanojininkas Titas Pužeckas 5000 m kanojų rungtyje jaunučių grupėje iškovojo trečią vietą. Baidarininkų jaunių grupėje KKSC auklėtinis Benas Sapatka tapo čempionu 5000 m nuotolyje. Trečią vietą šioje rungtyje užėmė kitas trenerio V. Vaičikonio auklėtinis Gvidas Kmiliauskas.

Stipriausi Panevėžio irkluotojai gegužės pabaigoje dalyvaus Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionate, kuriame vyks pagrindinė atranka į šalies įvairaus amžiaus jaunimo rinktines.