Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Panevėžio sporto gimnazijos irkluotojai sėkmingai pasirodė Pasaulio čempionate

Liepos 16-22 d. Bulgarijoje, Plovdivo mieste vyko pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių – kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir keturi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Patekti į Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinę ir atstovauti Lietuvai buvo tikrai nelengva, reikėjo nugalėti visus norinčius. Mūsų komanda sudaryta iš dešimties sportininkų, iš kurių keturi – Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai“, – sakė treneris Vytautas Vaičikonis.

Gimnazijos auklėtinis Orestas Rimšas dviviete baidare plaukdamas 500 m. nuotolį  su Emiliu Petroniu, B finale užėmė 4 vietą ir bendroje įskaitoje pasaulio čempionate 13-ąją vietą.

Dviviete kanoja plaukdamos 500 m. nuotolį  gimnazijos auklėtinės Rūta Marozaitė ir Vanesa Mėlinauskaitė užėmė 13-ąją vietą. Mix rungtyje V. Mėlinauskaitė plaukdama šį nuotolį dviviete kanoja kartu su rinktinės partneriu Dovydu Gauriu, užėmė 10-ąją vietą.

Trys gimnazijos auklėtinės V. Mėlinauskaitė, R. Marozaitė ir Gabriele Baltrušaitytė su rinktinės partnere Marija Markevičiūte plaukdamos 500 m. nuotolį keturviete kanoja iškovojo 8-ą vietą pasaulyje!

Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių – kanojų irklavimo čempionate Bulgarijoje dalyvavo virš 60 šalių sportininkų.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos baidarių ir kanojų irklavimo treneriai Dalia ir Vytautas Vaičikoniai.