Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Sėkmingas Panevėžio sporto gimnazijos irkluotojų pasirodymas Europos čempionate

Birželio 27-30 d. Slovakijoje vyko Europos jaunių ir jaunimo baidarių – kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Pirmąją varžybų dieną gimnazijos auklėtinis Orestas Rimšas vienviete baidare laimėjo 200m atrankinį turnyrą ir iškovojo vietą A finale. Į A finalą pateko ir gimnazistė kanojininkė Gabrielė Baltrušaitytė su porininke iš Šiaulių M. Markevičiūte 200m atrankiniame finišavusios trečios.

Antrąją varžybų dieną plaukdamos dviviete kanoja 500m nuotolį G. Baltrušaitytė su M. Markevičiūte (Šiauliai) pateko į A finalą. Taip pat į B finalą pateko ir O. Rimšas su porininku Emiliu Petroniu dviviete baidare 500 m. distancijoje.

Paskutinę finalų dieną O. Rimšas su porininku Emiliu Petroniu dviviete baidare 500 m. distancijoje iškovojo 12-ąją vietą, o O. Rimšas plaukdamas vienviete baidare 200 m. nuotolyje  – 5-ąją. G. Baltrušaitytė ir porininkė M. Markevičiūtė dviviete kanoja 500m nuotolyje iškovojo 6-ąją vietą, o 200 m. nuotolyje – 8-ąją vietą.

„Džiaugiamės savo auklėtinių pasiekimais. Mums tai pats sėkmingiausias Europos čempionato kokį tik turėjome ir tuo esame labai patenkinti“, – sakė treneris Vytautas Vaičikonis.

Europos čempionate dalyvavo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos baidarių ir kanojų irklavimo trenerių Dalios ir Vytauto Vaičikonių ugdytiniai.

Slovakijoje vykusiame Europos jaunių ir jaunimo baidarių – kanojų irklavimo čempionate dėl medalių varžėsi 38 šalių sportininkai.