Informacija apie slapukų naudojimą

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Slapukų pagalba gauti duomenys tvarkomi laikantis žemiau išdėstytų nuostatų, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų bei kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių slapukų ir panašių priemonių naudojimą.

Kokius slapukus naudoja aina.lt

aina.lt diegia asmeninius ir trečiųjų šalių slapukus, kurie taip pat gali būti sesijos arba nuolatiniai slapukai.

Vienos sesijos slapukai yra sukurti duomenų saugojimui vartotojo kompiuteryje tik jam aplankius tinklalapį ir paprastai yra naudojami siekiant suteikti tinkamas paslaugas kiekvieno naršymo metu.

Asmeniniai slapukai yra tiesiogiai diegiami ir valdomi aina.lt bei naudojami vartotojo duomenų atkūrimui, kai jis naršo po aina.lt tinklalapį. Tinklalapyje www.aina.lt nuolatiniai asmeniniai slapukai naudojami tam, kad būtų prisitaikoma prie naršytojo poreikių, palengvinančius aina.lt tinklalapio naršymą ateityje.

Trečiųjų šalių slapukai (Google Analytics): yra sukurti trečiųjų šalių ir naudojami duomenų analizės tikslais. Slapukai pagerina tinklalapio prieigą ir išanalizuoja vartotojų poreikius, kad galėtume suteikti patrauklesnių paslaugų, atitinkančių jų poreikius. Šią informaciją naudojame funkcionalumo ataskaitų sudarymui ir tinklalapio tobulinimui.

Daugiau informacijos galite rasti adresu:

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

Kaip šalinti arba blokuoti slapukų diegimą?

Jeigu nepageidaujate, kad Google Analytics atsimintų ar naudotų jūsų duomenis,  savo naršyklėje galite įdiegti atmetimo sistemą (opt-out) paspausdami ant šios nuorodos:

https://support.google.com/analytics/answer/181881?hl=lt

Kas nutinka pašalinus ar užblokavus slapukus?

Slapukų parsisiuntimo blokavimas ar jų pašalinimas gali nutraukti tam tikrų tinklalapio www.aina.lt funkcijų veikimą, dėl ko naršymas gali tapti neefektyvus, o vartotojo prieiga prie tinklalapio netgi gali tapti neįmanoma.

aina:8888 atsakomybė dėl trečiųjų šalių publikuotų slapukų naudojimo?

AINA Media MB negali būti laikomas atsakingu už informacijos, į kurią vartotojas yra nukreipiamas iš aukščiau pateiktų nuorodų, turinį, teisingumą ir atitikimą galiojantiems teisės aktams.