LNK nuotr.

10 tūkstančių TV žaidime laimėjusi aukštaitė: „Pasisekė, nes du kartus nepaklausiau mamos“

Kiekvieną sekmadienį LNK žaidime „Aš matau tavo balsą“ vienas dalyvis turi šansą laimėti net iki 10 tūkstančių eurų, jeigu išpildo pagrindinę žaidimo sąlygą: išsiaiškina, kuris pagal fonogramą pasirodantis dainininkas yra iš tikrųjų geras, o kuris – blogas. Tačiau, kad tai pavyktų padaryti, reikia šiek tiek muzikinių žinių, žmonių pažinimo ir…drąsos. Būtent visa tai ir parodė praėjusį sekmadienį 10 000 Eur laimėjusi Viktorija Laksaitė. „Juokauju, kad dėl šio prizo turėjau pabūti nepaklusnus vaikas ir net du kartus nepaklausyti mamos“, – šypsosi iš Žagarės kilusi Viktorija.

Pažadėjo sustoti ir nebežaisti

Būtent muzikiniame žaidime Viktorija nusprendė dalyvauti, nes pati visada svajojo dainuoti: dar vaikystėje slapta nuo mamos užsirašė į muzikos mokyklą. „Ji labai norėjo, kad mokyčiausi piešti. Taigi nuėjau užsirašyti į dailę, bet, kadangi tame pačiame pastate buvo ir muzikos mokykla, spontaniškai užsirašiau į muziką. Mamai pasakiau, kad susimaišiau netyčia“, – juokiasi mergina. Tai buvo pirmasis kartais, kai Viktorija nepaklausė mamos. Na, o antrasis kartas buvo jau pačiame žaidime. „Kai jau buvau laimėjusi 4 000 Eur ir turėjau nuspręsti: rizikuoti, kad šią sumą sudeginsiu, tačiau bandyti laimėti 10 000 Eur, ar sustoti, paskambinau mamai pasitarti. Mama sakė nerizikuoti, aš jai pažadėjau taip ir daryti, bet sugrįžusi į studiją nepaklausiau ir surizikavau. Pasisekė“, – vėl juokiasi  Viktorija, tačiau papildo, kad mama viską galėjo nujausti. „Ji žino, kad aš gyvenime bandau išnaudoti visas galimybes ir būtent tai mane varo į priekį“.

Nuo mažens žino, kaip sunku užsidirbti pinigus

Ir nors mamos šį kartą nepaklausė, iš esmės Viktorija visada buvo labai geras vaikas: sportavo ir net subūrė futbolo komandą, aktyviai dalyvavo Šaulių veikloje, savanoriavo bei rado laiko savarankiškai papildomai užsidirbti: būdama vos 15-kos plušėjo vienoje vietinėje virtuvėje. „Esu iš nedidelio miestelio ir tikrai žinau, kaip nelengva užsidirbti pinigus. Būtent todėl dalį savo laimėjimo nusprendžiau skirti iniciatyvai „Vaikų svajonės“ – šiuo metu ten yra daugybė ir lietuvių, ir ukrainiečių vaikučių svajonių, pažiūrėsiu, kuo galiu prisidėti“, – sako Viktorija.

Apie pinigų kainą ir svorį laidoje „Aš matau tavo balsą“ diskutavo ir muzikiniai Viktorijai padėję detektyvai: Egmontas Bžeskas, Monika Liu, Karolina Meschino, Livija Gradauskienė, KaYra ir vlogeris Andrius Talžūnas.

Štai Livija Gradauskienė atskleidė, kad jos nuomone net ir tūkstantis eurų (suma, kurią galima laimėti perėjus vieną žaidimo etapą) yra tikrai dideli pinigai, o Egmontas Bžeskas prisipažino: nors dabar finansine padėtimi tikrai nesiskundžia, vis dar pamena, kiek sunkaus darbo kartais reikia įdėti norint uždirbti tokią sumą.

Ar kitam laidos dalyviui pavyks pakartoti Viktorijos Laksaitės sėkmę, bus galima pamatyti sekmadienį, 19.30 val., žaidime „Aš matau tavo balsą“ per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: