LNK nuotr.

100 kilogramų svorio atsikračiusi Gabija Masionytė: „Vasarą pradėsiu valgymo sutrikimų centre“

„Visai juokinga, kai iš vienos pusės pagalvoji, kad tau reikia numesti centnerį. Aš tik matematikos vadovėliuose uždaviniuose su gyvulių ūkiu matydavau tokius skaičius, ir tada, kai juos matai kaip savo svorį, iš vienos pusės juokinga, iš kitos – graudu. Bet aš galiu arba pasijuokti ir eiti į priekį, arba verkti ir sėdėti tam pačiam centneriuke bei eiti į pliusą…“, – taip jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos 29-erių Gabija Masionytė, socialiniame tinkle turinti paskyrą „Centneriukas“.

„Nėra nieko neįmanomo“, – toks posakis geriausiai apibūdintų banke dirbančią Gabiją, per dvejus metus dėl savo pastangų ir užsispyrimo atsikračiusią, kaip pati sako – centnerio, arba 100 kilogramų svorio, ir tapusią įkvėpimu daugeliui… Tačiau šiandien Gabija atvirai pasakoja apie sunkumus, užklupusius numetus nepageidaujamus kilogramus – valgymo sutrikimus, ir depresiją.

Filmavimo dieną Gabija kaip tik vyko į konsultaciją valgymo sutrikimų centre. Pastaruosius pusantrų metų ėmusi eiti sveikatingumo keliu, ji stipriai pagerino fizinę sveikatą, tad dabar, kaip pati sako, atėjo laikas pagerinti ir psichinę. Pametusi centneriuką Gabija susidūrė su valgymo sutrikimais – persivalgymu, emociniu valgymu, baime valgyti tam tikrus produktus, bei depresija. Vadinamasis atkrytis, pasak jos, prasidėjo netrukus po to, kai pasiekė žemiausią savo svorio ribą – kiek daugiau nei 70 kilogramų.

„Jeigu bandai kažkam patikti ar įtikti, tai lygiai taip pat kiekvieno skonio neatliepsim. Man atrodo, kad svarbiausia yra žiūrėti, kad tau būtų gerai, o tas kūno kalėjimas, tai tikrai yra liūdna vieta būti, esu išbandžiusi, nerekomenduoju. Ir sunku iš ten išeiti, bet įmanoma, tad svarbiausia žengti pirmą žingsnį“.

Kaip Gabijai pavyko atsikratyti daugiau nei 100 kilogramų svorio? Už ką ji labiausiai dėkoja savo šeimai ir vilkšunei Vėtrai? Ir ką pasakytų ieškantiems pagalbos? Gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: