14–os kilogramų atsikratęs verslininkas Antanas Guoga: „Pastaruoju metu politikoje buvo labai daug streso, puolimo ir purvo“

„Politika atnešė aukštesnį spaudimą – didesnis adrenalino kiekis, gal dėl to. Pradėjau net vaistus vartoti. Ypač pastaruoju metu politikoje buvo daug streso, labai daug puolimo, labai daug purvo, tai daug kainavo…“, – jau šį pirmadienio vakarą populiarioje LNK televizijos gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos verslininkas, 46–erių Antanas Guoga.

Gerokai sulieknėjęs, itin energingas, ir su šypsena iki ausų Antanas Guoga, esantis turtingiausių žmonių šimtuke, savo valdomame poilsio ir pramogų parke Anupriškių pušyne šiandien pasitinka atrodydamas it kitas žmogus. „Perkroviau savo gyvenimą ir save iš naujo“, – sakys Antanas, ir pakvies kartu su jo asmeniniu treneriu į parke esančius pažintinius takus pelkėse, kurie tapo įprastu kone kasdienio bėgimo maršrutu. Praėjusių metų pabaigoje Antanas ryžosi milžiniškam išbandymui – beveik mėnesiui bado specialioje klinikoje Tailande. Verslininkas norėjo atsikratyti nepageidaujamo svorio, ir išsigydyti užklupusias ligas. Pasak Antano, buvimas politikoje jam kainavo ne tik daug pinigų, bet ir sveikatos. Vis dėlto, jei galėtų laiką atsukti atgal, verslininkas sako karjerą politikoje kartotų.

Badavimui verslininkas ruošėsi savaitei atsisakydamas mėsos ir rinkdamasis lengvesnį maistą. O atvykęs į kliniką atsisakė visko, kas iki to buvo įprasta. „Esmė labai paprasta, tu valgai… nieko. Visiškai nieko, geri daug vandens ir tris kart per dieną suvartoji po šaukštelį Himalajų druskos“, – pasakos A.Guoga.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ su Antanu Guoga – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: