„24 valandos iš moters gyvenimo“ Panevėžio muzikiniame teatre

Žiūrovams, pasiilgusiems geros istorijos, kupinos jausmų–nauja Vilniaus mažojo teatro forma Panevėžyje.

„Mažasis teatras. Mažoji forma“ – taip šį reiškinį pristato aktorės Virginija Kochanskytė, Valda Bičkutė ir Daiva Rudytė. Mažosios formos išskirtinumas – mobilumas ir galimybė etiudus rodyti ne tik teatre, bet ir kitose erdvėse –bibliotekose, muziejuose, ten, kur didesnės apimties spektakliams trūksta erdvios scenos, didelės salės ar daug žiūrovų.

„24 valandos iš moters gyvenimo“ – tai trys meilės – tikros, stiprios, fatališkos – besiilginčių moterų istorijos. Jautri, valiūkiška, naivi Irenė, paslaptingoji, elegantiškoji Misis K. ir niekieno nemylėta, keistoji Leporelė. Trys istorijos, sklidinos meilės ilgesio, kvapą gniaužiančių negailestingos lemties posūkių, aistros, žaismės, juoko…visa tai telpa pusantros valandos spektaklyje kurį netrukus pamatys Panevėžio teatralai muzikiniame teatre.

S. Zweigas garsėja kaip nuostabus biografijų rašytojas, sugebantis pastebėti žmogų ir niuansuotai perteikti jo portretą skaitytojui. Kas supras tą moterį, kas suvaldys? Dar vienas vyro bandymas įminti moteriškumo paslaptį. Istorijose svarbus vaidmuo tenka likimui: jis įsiveržia į mūsų taisyklėmis suvaržytą pasaulį ir belieka tik galvoti, kodėl pasielgei vienaip ar kitaip. Tai istorijos apie auką, ne veltui S. Zweigas sakė: „Visų pirma moters meilė pasižymi dideliu noru aukotis“. Aktorės sako: ,,Kartais tai – grožis, o kartais pražūtis, bet jeigu likimas atneša jausmus į tavo gyvenimą – brangink. Atmesk viską, kas buvo neigiamo, o visa kitą nešk per gyvenimą ir Dievui dėkok, kad tai buvo.“

Vaidina aktorės Valda Bičkutė, Virginija Kochanskytė, Daiva Rudytė.

Kostiumai – Ramunė Piekautaitė.

Erdvė – dizainerė Laura Tulaitė (Okiiko).

Idėjos autorė – Valda Bičkutė

Žiūrovų laukiame Panevėžio muzikiniame teatre kovo 19 d. 18 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: