3 mitai, apipynę „Huawei“ ir „Google“ istoriją

Susiklosčiusi situacija dėl „Google“ programinės įrangos draudimo „Huawei“ įrenginiuose paskatino kalbas, kurios dažnai prasilenkia su tikrove. Klaidingos informacijos internete padaugėjo po to, kai prieš keletą savaičių Miunchene buvo pristatyti naujieji serijos „Mate 30“ flagmanai. Minėtas draudimas susirūpinti privertė ir dabartinių „Huawei“ įrenginių savininkus. Vis dėlto „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė teigia, kad nerimauti tikrai nėra dėl ko.

Kaip sako kompanijos atstovė, šiandien internete apstu publikacijų, nagrinėjančių su „Huawei“ ir „Google“ susijusias peripetijas. Jose galima rasti informacijos tiek apie būsimus „Huawei“ įrenginius, tiek apie iki šiol pagamintus produktus. Šiuo atveju nerimą kelia tai, kad ne visa viešai pateikiama informacija yra patikima ir gali klaidinti vartotojus.

„Sekdami naujienas pastebime, kad ne visa pateikiama informacija paremta faktais, įrodymais ir patikimais šaltiniais. Dėl to netgi formuojasi mitai, kurie prasilenkia su realybe“, – kalba J. Karpavičiūtė.

Faktas nr. 1. „Huawei“ įrenginiai ir toliau palaikys „Google“ programinę įrangą

Vienas labiausiai paplitusių mitų viešojoje erdvėje – neva visi be išimties „Huawei“ išmanieji įrenginiai nepalaikys „Google“ programinės įrangos.

„Produktai, kuriuos jau pardavėme anksčiau ar šiuo metu parduodame, nebus paveikti minėto draudimo. Visi be išimties iki šiol pagaminti „Huawei“ įrenginiai palaikys „Google“ paslaugas, todėl jomis bus galima naudotis įprastai – taigi bus galima ir atnaujinti savo įrenginiuose įdiegtas „Google“ programas“, – akcentuoja J. Karpavičiūtė.

Faktas nr. 2. „Google“ teiks saugumo naujinius „Huawei“ įrenginiams

Analogiška situacija galioja ir kalbant apie „Google“ sistemų bei programų saugumo naujinius. Pasak gamintojo atstovės, „Huawei“ ir toliau teiks saugos naujinius ir garantinį aptarnavimą visiems esamiems „Huawei“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, kurie buvo parduoti ar vis dar yra sandėliuose visame pasaulyje.

Faktas nr. 3. Atstačius numatytąsias nuostatas „Google“ programinė įranga liks telefone

Naudotojai yra klaidinami, kad atstačius numatytąsias nuostatas dabartiniuose „Huawei“ įrenginiuose „Google“ programinės įrangos nebeliks.

„Tai netiesa. Norime pabrėžti, kad pradinių nuostatų atstatymas įrenginyje neturi jokios įtakos, todėl naudotojai galės ir toliau naudotis „Google“ paslaugomis bei gauti visus programinės įrangos naujinius, net jei iš naujo nustatė įrenginio parametrus“, – teigia bendrovės atstovė.

Nors susiklosčiusios aplinkybės tapo pretekstu atsirasti nežinomybei ir klaidingai informacijai, „Huawei“ džiaugiasi galėjusi prisidėti prie „Google“ sukurtos „Android“ operacinės sistemos vystymo ir augimo visame pasaulyje.

„Kaip vieni pagrindinių „Android“ pasaulinių partnerių, glaudžiai bendradarbiavome su „Google“ atvirojo kodo platforma, siekdami sukurti ekosistemą, kuri būtų naudinga tiek vartotojams, tiek pačiai pramonei. Dėl šio bendradarbiavimo dabartinių „Huawei“ įrenginių savininkai ir toliau gali naudotis „Google“ paslaugomis“, – sako „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse J. Karpavičiūtė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: