Unsplash nuotr.

4 priežastys, kodėl verta atnaujinti seną ar pažeistą namo fasadą

Modernus ir stilingas fasadas daro didelę įtaką bendram eksterjerui. Visgi, laikui bėgant ir veikiant skirtingoms oro sąlygoms, šis gali suskilinėti, aptrupėti, pakeisti spalvą ar kitaip deformuotis. Pamačius bent vieną iš šių požymių, patariama nedelsti ir atnaujinti fasadą. Jeigu vis dar dvejojate, ar verta, šiame įraše pateiksime 4 priežastis, kodėl svarbu atnaujinti namo fasadą.

1. Padidinama namo vertė

Atnaujinta, moderni ir kokybiška fasado apdaila padidina nekilnojamo turto vertę. Visų pirma, patiems dailiame name gyventi kur kas maloniau. Tačiau žvelgiant į ateitį, tai yra gera investicija ateičiai, jeigu prireiktų parduoti nekilnojamą turtą. Žinoma, atnaujindami fasadą, rinkitės stilingas, aukštos kokybės medžiagas, kurios tarnautų ne vienerius metus.

2. Pagerinama izoliacija ir vėdinimas

Pasenęs ar pažeistas fasadas gali turėti didelės įtakos namo šildymui ir vėsinimui. Dėl to, pavyzdžiui, šaltuoju metų sezonu gali padidėti sąskaitos už didesnį energijos suvartojimą. Tad kokybiškas fasadas su šiluminės pertvaros ir integruotomis vėdinimo sistemomis gali padėti sureguliuoti namų oro kokybę, šilumą ir drėgmės lygį.

3. Sumažinamos išlaidos

Laiku pastebėjus fasado pažeidimus, galima išvengti didesnių nuostolių. Dėl to itin svarbu kasmet reguliariai apžiūrėti fasado būklę, o pastebėjus deformacijas – kreiptis į specialistus. Tokiu būdu ne tik prailginamas fasado tarnavimo laikas, bet ir sumažinamos išlaidos, kurių prireiktų rimtesniam fasado remontui.

4. Išlaikomas stilingas eksterjeras

Galiausiai, prižiūrint ir atnaujinant namo fasadą, išlaikomas stilingas bendras kiemo ir namo eksterjeras. Atnaujinant seną, išblukusį namo fasadą, pagerinama namo estetika. Žinoma, norint palaikyti šiuolaikinį eksterjerą, svarbu tvarkyti ir namų aplinką, t. y., kiemą, terasą, tvorą, investuoti į augalus, žolę.

Akivaizdu, priežasčių, kodėl verta atnaujinti pasenusį fasadą, yra ne viena. Vieniems svarbus estetinis vaizdas, o kitiems – ilgaamžiškumas. Bet kuriuo atveju, rinkdamiesi kokybę ir tinkamai prižiūrėdami bei atnaujindami fasado apdailą, turėsite ir praktišką ir dailią namo išorę. Be to, ilgainiui išvengsite didesnių išlaidų ir padidinsite namo vertę rinkoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: