Kklietkabelis.lt nuotr.

„7bet-Lietkabelio“ fanų ambasada tapo baras „Garsiakalbis“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pristato naująją klubo fanų ambasadą – ja nuo šio sezono tampa baras „Garsiakalbis“, įsikūręs pačiame Panevėžio centre, adresu Laisvės aikštė 1-4.

Šiame bare bus laukiami visi „7bet-Lietkabelio“ gerbėjai, norintys stebėti komandos išvykos mačų tiesiogines transliacijas, gerai praleisti laiką bendraminčių būryje ar po namų rungtynių susitikti rezultatų aptarimui.

„Labai džiaugiamės pradėdami bendradarbiavimą su mūsų miesto krepšinio klubu. Turime tikrai smagią erdvę, didelius televizorius pirmame ir antrame aukštuose, stalo futbolą. Iš viso galime sutalpinti iki šimto žmonių, tad tikrai tilps visi, norintys stebėti rungtynes. Fanams pasiūlysime galimybę ne tik pabūti kartu, pažiūrėti krepšinį ir skaniai pavalgyti, bet ir sudalyvauti įvairiuose konkursuose“, – kalbėjo baro „Garsiakalbis“ vadovas Laurynas Jonušas.

Pirmąją transliaciją stebėti kartu panevėžiečiai kviečiami jau rytoj (spalio 12 d.) – Rygoje „7bet-Lietkabelis“ pradės savo kelią Europos taurėje rungtynėmis su Kamianskės „Prometey“ klubu.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: