KKlietkabelis.lt nuotr.

„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai nugalėjo Prienų „Labas Gas“ ekipą

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos primenybėse. Prienų arenoje 77:96 (15:30, 21:25, 20:18, 21:23) svečiai iš Aukštaitijos nugalėjo vietos „Labas Gas“ ekipą.

Pirmajame ketvirtyje panevėžiečiai jau per kelias minutes išnaudojo komandinių pražangų rezervą, bet taiklus Kristiano Kullamaes baudos metimas išvedė „7bet-Lietkabelį“ į priekį (9:10). Kėliniui artėjant prie pabaigos Vytenis Lipkevičius tritaškiu padidino svečių persvarą iki dviženklės (12:23).

Į antrąjį kėlinį Nenado Čanako auklėtiniai žengė pirmaudami dvigubai (15:30) ir rungtynių kontrolės iš savo rankų nepaleido – K. Kullamae, Benas Griciūnas ir Paulius Murauskas per septynias kėlinio minutes kartu surinko šešiolika taškų (27:46). Pirmąją mačo dalį tritaškiu užbaigė Giedrius Bergaudas ir šiek tiek sušvelnino Prienų komandos atsilikimą (36:55).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje šeimininkams pavyko kiek labiau priartėti po taiklaus tolimo Karolio Giedraičio metimo (51:64). Visgi panevėžiečiai ir toliau sėkmingai kontroliavo mačą – kėlinio pabaigoje Stefanas Peno pelnė dar du taškus (54:73).

Paskutiniajame ketvirtyje „Labas Gas“ dar pabandė sugrįžti į rungtynes, kuomet Mintautas Mockus taikliu dvitaškiu sumažino savo komandos atsilikimą iki vienuolikos (66:77). „7bet-Lietkabelis“ į varžovų gerą atkarpą sureagavo tinkamai ir daugiau nebeleido priartėti, o rungtynėse tašką padėjo du taškus su pražanga pelnęs P. Murauskas (74:93).

„Labas Gas“: Karolis Giedraitis 20 (4/8 trit.), Rokas Gadiliauskas 15 (8 atk. kam., 5/6 dvit.), Džoko Šaličius 11 (4 atk. kam.), Brandonas Brownas 9 (5 rez. perd.), Mintautas Mockus 8 (4 atk. kam.)

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 25 (6 atk. kam., 4/7 trit.), Vytenis Lipkevičius 15 (3/5 trit.), Paulius Murauskas 13 (6 atk. kam., 4/7 dvit.), Jamelas Morrisas 12, Benas Griciūnas ir Stefanas Peno (7 rez. perd.) po 9

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais jau lapkričio 2 d. (trečiadienį) – į Panevėžį atvyks Klužo Napokos „U-BT“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.