Kklietkabelis.lt nuotr.

„7bet-Lietkabelis“ nusileido Kauno „Žalgiriui“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ patyrė dar vieną nesėkmę išvykos rungtynėse. Sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 85:77 (24:12, 8:25, 27:14, 26:26) vietinėse pirmenybėse nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Rungtynes gerai pradėjo per porą minučių penkis taškus surinkęs Mantas Rubštavičius, tritaškiu išlyginęs rezultąt (6:6). Kauniečius į priekį patraukė du Rolando Šmito tolimi metimai, dar du taškus pridėjo Kevarrius Hayes’as (16:6). Kėlinio pabaigoje šeimininkų pranašumą dar labiau padidino Keenano Evanso tolimas šūvis ir Arno Butkevičiaus du taškai (24:10).

Visgi antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, įpusėjus ketvirčiui po Kristiano Kullamaes tritaškio beveik ištirpdė visą turėtą deficitą (28:26), o po kelių akimirkų dvitaškį pataikęs Vytenis Lipkevičius išvedė svečius į priekį (28:30). Pranašumą iki ilgosios pertraukos „7bet-Lietkabeliui“ dar pavyko šiek tiek padidinti, kai kėlinį Rubštavičius kėlinį užbaigė taikliais baudų metimais (32:37).

Trečiajame ketvirtyje svečiams iš Panevėžio ir toliau pavyko išlaikyti pranašumą, o prabėgus trims minutėms Lipkevičius taikliu metimu padidino persvarą iki dviženklės (35:45). Kėliniui artėjant prie pabaigos sugrįžimą pademonstravo ir Kauno klubas – Dimša realizavo baudų metimus ir dar kartą atstatė lygybę (51:51). Trečiąjį kėlinį tritaškių uždaręs Dimša vėl padidino „Žalgirio“ persvarą (59:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje panevėžiečiams pavyko surengti kiek geresnę atkarpą ir po Rubštavičiaus tritaškio išlyginti rezultatą (64:64). Įpusėjus kėliniui Lauryno Biručio trys taškai paeiliui kiek padidino kauniečių pranašumą (72:65), o visai greitai po dar vieno Dimšos tritaškio žalgiriečiai susigrąžino dviženklę persvarą (76:66), o panevėžiečiams sugrįžti į rungtynes jau nebepavyko.

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ vertėsi be dėl ligos žaisti negalėjusių Jamelo Morriso ir Stefano Peno.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ – gruodžio 21 d. Panevėžyje Europos taurės turnyre svečiuosis Badalonos „Joventut“ klubas iš Ispanijos.