AINA.LT nuotr.

Kokie uždaviniai keliami „Panevėžio“ futbolo klubui?

Ketvirtadienį „Panevėžio“ futbolo klubas žaidė pirmąsias rungtynes UEFA Konferencijų lygos pirmame atrankos etape. Permaininga akistata su Orhėjaus „Milsami“ klubu baigėsi be įvarčių – 0:0.

Prieš varžybas kalbintas komandos vadovas Bronius Vaitiekūnas teigė, kad klubas pasirengęs šiai kovai ir Konferencijų lygoje klubas turi suformuotus uždavinius.

Pirmasis varžybų su Orhėjaus „Milsami“ klubu kėlinys pasižymėjo labai atsargiu abiejų komandų žaidimu. Moldovos ekipa retai priartėdavo prie „Panevėžio“ vartų ir aštresnių atakų nesurengė.

Po pertraukos „Panevėžys“ dar ryškiau perėmė iniciatyvą, bet 65-ąją minutę Rokui Stanulevičiui gavus antrąją geltoną kortelę, komanda likusią mačo dalį buvo priversta žaisti atsargiau ir varžybos baigėsi be įvarčių. Atsakomosios rungtynės įvyks liepos 14 dieną, kitą ketvirtadienį.

Apie perspektyvas Lietuvos čempionate komandos direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, kad klubui keliama užduotis iškovoti medalius.