Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai medalių kraitį papildė auksu ir bronza

Panevėžyje vyko 34-asis tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas miesto gimtadieniui ir olimpinėms žaidynėms paminėti. Panevėžio sporto centro ugdytiniai puikiai pasirodė varžybose – iškovoti aukso ir bronzos medaliai.

Svorio kategorijoje iki 49 kg kovojusiųjų sportininkių gretose stipriausia pasirodė Vakarė Valuckytė, nurungusi visas savo varžoves ir užėmusi pirmąją vietą. Svorio kategorijoje iki 71 kg dalyvavusiųjų sportininkių čempionės titulą pelnė taip pat Panevėžio sporto centro ugdytinė Kamilė Grinskytė. Bronzos medalis atiteko Austėjai Masiulytei (sv. kat. iki 55 kg). Varžybose dalyvavę vaikinai taip pat neliko be medalių. Svorio kategorijoje iki 35 kg kovojęs Simas Karalius užėmė trečiąją vietą. Abid Oleivė Yakobas taip pat buvo trečias (sv. kat. iki 73 kg). Svorio kategorijoje iki 89 kg varžęsis Karolis Vičinas užėmė ketvirtą vietą, Matas Kubiliūnas liko penktas (sv. kat. iki 96 kg). Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneriai Gintautas Čeponis ir Dovydas Sužiedelis.

Turnyre dalyvavo Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Vengrijos komandos. Iš viso į Panevėžyje vykusias varžybas susirinko apie 140 įvairaus amžiaus sunkiaatlečių.

Pasibaigus vienam turnyrui po jo vyko dar vienas sunkiosios atletikos turnyras – „Štangų šurmulys“. Čia pasiekti sportininkų rezultatai buvo vertinami pagal Sinklerio skaičiavimo sistemą. Šįkart varžybose geriausiai pasirodė Tomas Gasiūnas, kuris susumavus rezultatus užėmė trečiąją vietą.

Turnyre „Štangų šurmulys“ dalyvavo per 30 sportininkų iš Panevėžio, Klaipėdos, Telšių bei Anykščių.