A. Pogrebnojus imasi baldų dizaino

Vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Aleksandras Pogrebnojus pradėjo bendradarbiauti su baldų gamintoju „Gintaro baldai“. Pirmasis bendras kūrinys – išskirtinio dizaino sofa „ROMEO & JULIET“ – pavadintas jaunų įsimylėjėlių simboliu tapusių Šekspyro veikėjų vardais. Sofos gobeleną puošia garsiosios Veronos sienos, esančios šalia žymiojo Džiuljetos balkono, piešinys, transformuotas dizainerio. Kaip kilo idėja sukurti tokią sofą, ką ji simbolizuoja ir kokie ateities planai sieja dizainerį su baldų gamintojais, komentuoja A. Pogrebnojus ir „Gintaro baldų“ prekybos vadovas Raivydas Janavičius.

„Projektas su „Gintaro baldais“ gimė visai netikėtai, tačiau išskirtinio dizaino sofa – tik maža dalis suplanuotų bendrų ateities darbų. Baldų, drabužių ar interjero dizainas – panašūs dalykai, papildantys vienas kitą, todėl į drabužių kūrimo procesą įtraukti ir gobeleną baldams – malonus nedidelis pokytis kūrybos procese. Kuriant „ROMEO & JULIET“ sofos dizainą, gimė įkvėpimas ir idėjos naujai rūbų kolekcijai“, – komentuoja A. Pogrebnojus.

Meilės motyvais puoštose sofose, kurių bus pagaminta vos 50 vnt., bus galima įžiūrėti originalius, ant garsiosios Veronos sienos užrašytus, žmonių meilės prisipažinimus bei paskaityti naujų, įrašytų dizainerio ranka. Dėl unikalaus daugiaspalvio gobeleno, kiekvienas sofos savininkas galės ją papildyti ir savo užrašais. Moderni, išraiškinga sofa, kurios neįmanoma sutepti, puikiai tiks bet kokiame interjere, o jos raštuose užkoduota meilės energija sklis po visus namus ar biurą.

„Norėjome padovanoti lietuviams galimybę atsinaujinti ir turėti išskirtinį, garsaus dizainerio kurtą, baldą, prieinamą daugeliui. Šiais metais planuojame pateikti daug naujų baldų, sieksime patenkinti ir naujų klientų skonį. Žmonės dabar daugiau dėmesio skiria minkštų baldų patogumui ir funkcionalumui – sofos naudojamos ne tik televizoriaus žiūrėjimui, bet ir kitai įvairiai veiklai, pavyzdžiui, naujienų skaitymui išmaniuosiuose įrenginiuose. Reaguojame į tokius pokyčius ir atnaujiname savo baldus. A. Pogrebnojaus progresyvus, kūrybiškas požiūris į darbą ir įvairius projektus mus labai žavi, būtent dėl to ir pradėjome bendradarbiauti“, – komentuoja „Gintaro baldai“ prekybos vadovas Raivydas Janavičius.

Dizaineris ir „Gintaro baldai“ kviečia kovo 26-29 dienomis apsilankyti „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje „Baldai 2015“ parodoje ir pamatyti išskirtinio dizaino sofą. Parodos metu įsimylėjėliams bus skirta speciali erdvė su imituota Veronos laikų siena, ant kurios bus galima palikti savo meilės prisipažinimus ir dalyvauti konkurse „ROMEO & JULIET“ sofai laimėti. Po parodos sofa bus eksponuojama didžiųjų miestų prekybos centruose bei didžiausiuose „Gintaro baldų“ salonuose.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: