Agnė Zuokienė išskirtiniame interviu „Nuo… Iki…“: „Tašką santykiuose nusprendžiau dėti po prisipažinimo apie neištikimybę…“

„Po to kai Artūras prisipažino neištikimybę… Kai pasako tai į akis tau, tavo vaikams, tada aš jau tikrai pasakiau, kad, na, „sorry“… Taigi taškas buvo jo paties prisipažinimas“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. išskirtiniame interviu LNK gyvenimo būdo laidai „Nuo… Iki…“ pasakos Agnė Zuokienė, pastaruoju metu vis dažniau prisistatanti Andriulytės pavarde.

Tai pirmas kartas, kai buvusio Vilniaus mero, 53 metų politiko ir verslininko Artūro Zuoko žmona prieš televizijos kamerą ryžtasi atvirai papasakoti ne tik tai, kodėl po 30 kartu praleistų metų, iš kurių santuokoje net 27, nusprendė skirtis, ką teko patirti santuokos metu, bet ir tai, kodėl šiandien jaučiasi nesaugi.

Pokalbiui su Agne Zuokiene „Nuo… Iki…“ susitiko ne šeimos namuose viename patraukliausių sostinės rajonų Užupyje, pro kurių langus atsiveria stulbinantys Vilniaus senamiesčio vaizdai, bet Klaipėdos viešbutyje.

Pokalbyje – daug pauzių ir ašarų. Pajūryje Agnė gyvena kiek daugiau nei mėnesį. Ji tvirtina, kad iš Vilniaus į Klaipėdą atvažiavo vejama baimės ir nerimo dėl savo saugumo, be to, nori susigrąžinti dvasios ramybę.

„Aš visiems draugams esu prisiekusi ir pasakiusi, kad, jeigu kas nors su manimi nutiktų šiame gyvenime, tai yra tik vieno žmogaus darbas…“, – teigs Agnė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ su Agne Zuokiene – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val.,  tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: