Aida Vasiliauskaitė: „Nepasiduokite ir siekite savo tikslų“

Aida Vasiliauskaitė – dziudo sportininkė, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė – abiturientė. Šiandien jūsų dėmesiui pokalbis su ja.

Kur gimei, kur augai?

Gimiau ir augau Šakiuose. Ten ir pradėjau sportuoti. Iš pradžių, kaip ir visos mergaitės lankiau įvairius šokius, o vėliau mūsų mokykloje tapo madinga lankyti dziudo treniruotes. Todėl ir aš, kaip ir daugelis klasės draugų, nuėjau į dziudo klubą. Po to visi metė treniruotes, o aš viena likau. Man labai patiko.

Kaip atvykai į Panevėžį?

Kadangi įsitraukiau į sportą ir norėjau dar labiau gerinti savo sportinius įgūdžius, man parekomendavo atvykti mokytis į Raimundo Sargūno sporto gimnaziją. Todėl septintoje klasėje ir atvykau į Panevėžį. Labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu, nes gimnazijoje sportininkams sudarytos puikios sąlygos. Vėliau paskui mane į Panevėžį atvyko ir mano mama. Taip, kad Panevėžys tapo mano namais.

Kas pirmasis tavo treneris?

Mano pirmasis treneris buvo dabartinis LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas. Jis mane išmokė visų dziudo pagrindų ir jei ne jis, turbūt ir nebūčiau sportavusi. Atvykus į Raimundo Sargūno sporto gimnaziją mano treneriu tapo Ričardas Balta. Jis labai tiki manimi, ugdė valią, pasitikėjimą ir jo dėka esu pasiekusi visus savo laimėjimus. Labai dėkinga treneriui už visas žinias ir patirtį, kurią man perdavė ir išmokė.

Kokių turi pasiekimų sporte?

Prisimenu, kad per pirmas oficialias savo varžybas iškovojau pirmą vietą. Tai mane paskatino toliau sportuoti ir mokytis šio kovos meno. 2017 m. Europos jaunių taurėje Gyor mieste užėmiau antrą vietą. Daug kartų Europos taurėse esu patekusi į dešimtuką, o 2019 m. dalyvavau pasaulio čempionate.

Ar planuoji susieti savo gyvenimą su sportu?

Labai norėčiau iškovoti Europos čempionato medalį. Vėliau turbūt poreikis ir siekiai išaugs. Kadangi esu abiturientė, tai dabar man svarbiausia išlaikyti visus egzaminus. Žinoma studijuosiu toliau, bet dar neapsisprendžiau kur stoti. Manau, kad sportas mano gyvenime, užims solidžią vietą.

Esi abiturientė, ką patartum ir ko palinkėtum čia liekantiems draugams, mokytojams, treneriams?

Draugams, mokiniams, sportininkams patarčiau nepasiduoti ir siekti savo tikslų, o sporto gimnazijos bendruomenei, pedagogų kolektyvui bei kitiems gimnazijos darbuotojams linkiu kantrybės.

Dėkojame už pokalbį ir linkime sėkmės!

Nuotr. Aidos Vasiliauskaitės asmeninio archyvo

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: