AINA.LT – skaitomiausias regiono naujienų portalas

Aukštaitijos internetinės naujienų agentūros portalas AINA.LT sėkmingai baigė 2020 metus. Paskutinį praėjusių metų gruodžio mėnesį Lietuvos regioninės žiniasklaidos portalų ir nišinių svetainių reitinge AINA.LT užėmė 10 vietą. Taip aplenkusi kitus Panevėžio naujienų portalus. Dienraščio „Sekundė“ portalas sekunde.lt liko 11 vietoje, o jp.lt (Jūsų Panevėžys) – 14 -oje vietoje.

„Džiaugiamės pasiektu rezultatu. Jei skaičiuotume tik regiono žiniasklaidos reitingą, atmesdami nišines svetaines, tokias kaip horoskopai, receptai, anomalijos ir panašiai, tai mus lenkė tik Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir regioninis Etaplius portalai. Todėl džiaugiamės rezultatu ir esame dėkingi savo lojaliems ir naujiems skaitytojams“ – sako AINA Media grupės projektų vadovas Rokas Andrijauskas.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį portalas AINA sulaukė 212,86 tūkst. unikalių lankytojų ir virš 0,5 mln. apsilankymų.

„Stengsimės ir ateityje pateikti skaitytojams kuo daugiau įvairesnės informacijos. Sušvelnėjus karantinui atnaujinsime televizijos laidų transliacijas bei pasiūlysime naujų TV projektų“, – sako R. Andrijauskas

Lietuvos regioninės žiniasklaidos portalų ir nišinių svetainių reitingas skirtas atvaizduoti pagrindinius svetainių lankomumo rodiklius, kuriuos galėtų įvertinti potencialūs reklamos užsakovai bei agentūros.

„Šiame reitinge pateikiama kiekvieno mėnesio Setupad klientų svetainių pagrindinė lankomumo statistika, kuri leidžia aiškiai ir vienoje vietoje pamatyti dažnai reklamos užsakovų pamirštamą Lietuvos reklamos rinkos pyrago dalį – regioninės ir nišinės žiniasklaidos portalus. Jeigu vertinti bendrą pasiektos auditorijos ir sugeneruoto reitinge dalyvaujančių svetainių lankytojų mėnesinį srautą, visos kartu jos jau gali konkuruoti ir su didžiausiais Lietuvos portalais. Tuo pačiu tai ir būdas reitingo dalyviams pasilyginti vieniems su kitais, išmokti ir įgyvendinti naujas turinio distribucijos strategijas, sužinoti kaip sekasi  panašioms svetainėms“, – teigia „Setupad“ vadovas Lietuvoje Povilas Goberis.

Setupad šį projektą vysto kartu su regioninių naujienų mainų platforma Etaplius bei kitais prie reitingo prisijungusiais portalais.

AINA.LT naujienų portalas įkurtas 2005 m. ir populiarina Aukštaitijos regioną. Tinklalapyje skaitytojams pateikiami įvykiai iš Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Anykščių, Ukmergės, Pasvalio ir kitų Aukštaitijos miestų miestelių.

Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT priklauso AINA Media grupei, kuri valdo renginių ir pramogų gidą Panevezyje.info bei socialinių tinklų Facebook paskyras Aina.lt, Panevėžiečiai, Panevėžyje renginiai laisvalaikis bei Prienevezio.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: