„airBaltic“ nuotr.

„airBaltic“ atskleidė populiariausias 2024 m. birželio kelionių kryptis iš Vilniaus

„airBaltic“ , pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, atskleidė savo keleivių mėgstamiausias šių metų birželio mėnesio kryptis iš Vilniaus: Miunchenas, Dubrovnikas ir Nica. Analizuodama bilietų pardavimus ir kelionių įpročius, oro bendrovė atpažino įvairias kryptis, kurios 2024 m. birželį tampa vis populiaresnės tarp keliautojų.

Iš Vilniaus „airBaltic“ šešis kartus per savaitę vykdo skrydžius į Miuncheną, du kartus per savaitę – į Dubrovniką ir du kartus per savaitę – į Nicą. Be šių krypčių, Palma de Maljorka, Talinas, Paryžius ir Krokuva taip pat yra tarp mėgstamiausių „airBaltic“ maršrutų iš Vilniaus šį birželį. Šios vasaros kelionių pageidavimai rodo, kad vis labiau domimasi kryptimis, kurios siūlo kultūrinių, laisvalaikio ir verslo patirčių derinį.

„airBaltic“ keleiviams siūlo ekonominės ir verslo klasės bilietus visiems savo skrydžiams. Verslo klasės keleiviai gali naudotis visapusišku visų paslaugų paketu, įskaitant pirmenybinę registraciją ir įlaipinimą, laisvą vietą kabinos priekyje, suteikiančią daugiau privatumo, trijų patiekalų gurmanišką maistą, neribotą kiekį gėrimų ir greitesnį išlaipinimą atvykus.

Šių metų gegužę „airBaltic“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Krokuvą, Hamburgą ir Lisaboną, planuoja pridėti tiesioginius skrydžius į Oslą (Torp) ir iš Palangos į Amsterdamą. Be to, oro bendrovė tikisi padidinti skrydžių dažnumą maršrutais iš Vilniaus į Paryžių, Miuncheną, Taliną ir iš Palangos į Rygą. Šiais metais ji Lietuvą sujungs 21 tiesioginiu maršrutu ir užtikrins susisiekimą su likusiu pasauliu vienu sustojimu.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: