Aktorius A. Bružas: „Vasario 16-oji gali būti švenčiama įvairiomis formomis“

Jau šį vakarą – specialus Vasario 16-ąjai skirtas TV šou. Laidoje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ šalies garsenybės demonstruos savo žinias apie Lietuvą. Jų laukia intriguojantys klausimai apie iškilius istorinius asmenis, muzikinės mįslės ir įvairios smagios užduotys. Visai šeimai skirtame žaidime – žiūrovų mylimi veidai, azartas ir nesuvaidintos emocijos.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai skirtoje laidoje rungsis dvi komandos. Vienoje komandoje – „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas Jonas Vozbutas, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja Dijora Petrikonytė ir kino bei teatro aktorius Audrius Bružas. Šiai komandai vadovaus TV laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis.

„Vasario 16-oji gali būti švenčiama įvairiomis formomis. Galima sėdėti namuose ir pasakoti vaikams apie lietuviškas tradicijas, iškilius asmenis. O galima šokti. Tikslas – džiaugtis, kad mes esame nepriklausomi. Svarbiausia yra būti vieningiems ir gebėti vieni kitus įkvėpti. Rimtas ir svarbias šventes galime švęsti valiūkiškai. Svarbu suvokti šventės svarbą Lietuvai ir kiekvienam lietuviui“, – kalbėjo aktorius A. Bružas ir žada, kad kova su priešininkų komanda bus labai smagi ir azartiška.

Kitoje komandoje varžysis „Lietuvos talentai. Supervaikai“ komisijos narys Julius Judin, kino bei teatro aktorė Ineta Stasiulytė ir operos solistas Merūnas Vitulskis. Šiai komandai vadovaus televizijos laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius.

TV3 žiūrovai kviečiami ne tik žiūrėti, bet ir įsitraukti į šou. Projekto „Aš tikrai myliu Lietuvą“ metu ekrane bus rodomi QR kodai, kuriuos nuskenavę galės atsakyti į klausimus ir laimėti prizų.

Muzikinę nuotaiką TV3 laidoje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ kurs legendinė grupė „Vairas“ ir projekto „X faktorius“ nugalėtoja Milda Martinkėnaitė. Laidos vedėjo vairas patikėtas charizmatiškajam Mindaugui Rainiui.

„Šventinis, gerą nuotaiką garantuojantis šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“ – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: