Amerikiečių sulaukęs „Lietkabelis“ pasiruošimą tęsia Anykščiuose

Nuo rugpjūčio 17 dienos pasirengimą naujajam sezonui pradėjusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda persikėlė į Anykščius.

Fizinio rengimo treniruotėse praėjusią savaitę prakaitą lieję krepšininkai šią savaitę persikėlė į sporto salę, kur vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis su asistentu Egidijumi Ženevičiumi pradės žaidėjams skiepyti savo žaidimo filosofiją.

„Laukia sunkus darbas, kadangi komanda pasikeitė iš pagrindų. Tam ir pradėjome pasiruošimą šiek tiek anksčiau, kad turėtume daugiau laiko pasiruošti sezono startui“, – sakė G.Kadžiulis.

Pratybose prakaitą jau liejo ir pirmadienį į Lietuvą atvykę du „Lietkabelio“ amerikiečiai – Brandonas Woodas ir Jermaine‘as Love‘as. Jeigu B.Woodas Lietuvoje yra pirmą kartą, tai J.Love‘as čia jaučiasi kaip namuose, kadangi tai jam bus trečiasis sezonas mūsų šalyje.

„Kiek valandų? Pusė antros? Velnias, dabar turėčiau miegoti“, – juokėsi amerikietis B.Woodas, kuris dar taikosi prie kardinaliai pasikeitusios laiko juostos.

Geros nuotaikos komandos pamėtyme neslėpė Arnas Labuckas, kuris noriai pozavo „Lietkabelio“ fotografui, o kiti Panevėžio ekipos nariai juokavo, jog būtent Arnas perims estafetę iš Evaldo Žabo, kuris praėjusį sezoną dažniausiai atsidurdavo fotografų dėmesio centre.

Su „Lietkabeliu“ prakaitą lieja ir keli būsimos dublerių komandos nariai. Panevėžio klubas iki sezono starto dar ketina įsigyti lengvojo krašto puolėjo pozicijoje galintį rungtyniauti krepšininką.

„Lietkabelis“ Anykščiuose darbuosis iki pat rugsėjo 2 dienos, o tuomet sugrįš į Panevėžį ir ten sužais kelis draugiškus susitikimus.

Pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 30 dieną Prienuose su vietos „Vytauto“ ekipa.

„Lietkabelio“ treniruotės Anykščiuose fotogaleriją rasite   oficialioje komandos „Facebook“ paskyroje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: