Nuotraukos Autorius Saulius Barasa.

Andrius Kaniava kviečia į „Senojo Antikvariato“ koncertus

2022 m. spalio 28 d. 19 val. dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava kartu su scenos bendražygiais – smuikininku Tadu Dešuku ir pritariančia atlikėja Gintare Baueryte kviečia į akustinį vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, kurio metu nupūs dulkes nuo dainų, sudėtų į albumą „Antikvariatas“. Nuolat sulaukiantis žiūrovų klausimų, kodėl neskamba „Antikvariato“ dainos, Andrius Kaniava pagaliau  prisiruošė jas prisiminti, įvilko į kiek kitokį rūbą ir ketina tuo pradžiuginti savo klausytojus.

2009-ųjų liepos mėnesį pasirodė antrasis aktoriaus albumas „Antikvariatas“. Palydėdamas tuo metu į gyvenimą naujausią, šiems laikams nebūdingai „nepadoriai“ ilgai, net trejus metus kurtą albumą, Andrius Kaniava sakė: „Antikvariatas – senų daiktų, kurių nesieja nei istorija, nei laikmetis, nei pardavimo ar eksponavimo vieta. Vieta, kuri egzistuoja tik dėl praėjusio laiko, jo pasekmių ir kuriai prabėgęs laikas yra naudingas. Tai tinka visoms dvylikai albumo dainų”.

„Mane daug kas ragina rengti autorinius susitikimus. Nenoriu. Manau, kad koncertas yra pats geriausias susitikimas. Tada pasižiūriu, kaip pasikeitė žiūrovai, ar atėjo nauja karta. Logiška, jie irgi į mane pasižiūri – kas su manimi įvyko. Jaučiuosi kaltas, kad pastaruoju metu šias dainas labai retai atlikinėjau.  Koncerte „Senasis Antikvariatas“ Šv. Kotrynos bažnyčioje šią skolą grąžinsiu klausytojams – sako dainuojantis aktorius Andrius Kaniava.

Kiti koncertai:

2022 11 23, 18:00 – Panevėžio muzikinis teatras;

2022 12 09, 18:00 – Utenos kultūros centras;

2022 12 11, 16 val. – Taujėnų dvaras, Ukmergės raj.;

2022 12 27, 19:00 – Raudondvario dvaras, Kauno raj.

Į koncertus kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: