Nuotraukos autorius: Kipras Štreimikis

Andrius Šidlauskas į finalą nepateko

Trečiadienį ryte Tokijo žaidynėse vykusiame plaukimo varžybų 200 m krūtine rungties pusfinalyje Andrius Šidlauskas užėmė 16-ąją vietą. Į finalą pateko aštuoni sportininkai.

Lietuvis antrajame pusfinalyje po 50 m buvo penktas, po 100 m – septintas, o vėliau atsidūrė už konkurentų ir liko aštuntas – 2 min. 10,69 sek.

Išvakarėse vykusiose atrankos varžybose A.Šidlauskas 200 m įveikė per 2 min. 9,56 sek. ir į pusfinalį pateko tryliktu rezultatu.

100 m krūtine rungtyje A.Šidlauskas Tokijuje irgi pateko į pusfinalį ir buvo tryliktas.

Šiandien olimpinėse žaidynėse startuos dar du Lietuvos plaukikai. 13.36 val. Lietuvos laiku 200 m krūtine rungties atrankoje lenktyniaus jauniausia Lietuvos olimpinės delegacijos narė 19-metė Kotryna Teterevkova.

Jau trečioje asmeninėje rungtyje Tokijo žaidynėse kovos Danas Rapšys. 14.01 val. Lietuvos laiku lietuvis pradės lenktynes trečiajame iš šešių 200 m rungties kompleksiniu būdu plaukime. Į pusfinalį pateks 16 sportininkų.