Antrus metus iš eilės Panevėžiečius džiugino Kalėdų senelio kiemelis

Šiemet jau antrą kartą KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantūros studentai pakvietė panevėžiečius į „Kalėdų senelio kiemelį”. Išaugusiame šiaudinių namelių kiemelyje jų ir vėl laukė Kalėdų senelis ir fotografų objektyvai. Kalėdų bobutė vaikučiams sekė gražiasias pasakas, aplink save susiburdama nemažą klausytojų ratą.

Renginio metu linksmieji tigriukai vaikučius įtraukė į judrius žaidimus, tad sušąlusių nebuvo. Kalėdinės dirbtuvėlės, kuriose darbavosi šaunioji Aušros ir Egidijaus Kavaliauskų šeima bei Trečiojo amžiaus universiteto, Raguvos fakulteto studentės mokytojos Gražina Bubelytė bei Valentina Falamejeva rodydanos kaip pinti vainikus, susilaukė didelio aktyvių mamyčių ir tėvelių susidomėjimo, o vainikus jie nešėsi vieną už kitą gražesnius.

Ketvirtadienio vakarą susirinkusius nuotaikingomis dainomis džiugino renginių vedėjas Darius Liutkevičius, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos solistai, šventiniam vakarui susibūręs draugų Armino, Vitalijos ir Alekso ansamblis, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos mokytojos Ingridos Bučinskienės vadovaujami mažieji dainininkai, solistė Domilė Sauchataitė, talentingieji „Yamaha“ muzikos mokyklos mažieji dainininkai, lydimi jų muzikos mokytojos Skirmantės Balčiūnatitės.

Šokti kvietė Panevėžio r. Liūdynės kultūros centro šokių studija „Judesys“. Visus susirinkusiuosius svečius kalėdinėmis vaišėmis vaišino VŠĮ „Panevėžio profesinio rengimo centro bendruomenė“, Panevėžio r. Liūdynės kultūros centro bendruomenė bei Panevėžio miesto bendruomenė „Senamiestietis“, o arbatą pilstė Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos Tėvų švietimo studija. Ir visa tai buvo nemokamai.

Antrasis „Kalėdų senelio kiemelis” šiais metais treniruočių studijos „Stimulus” įsteigtais prizais apdovanojo aktyviausiai renginį socialiniuose tinkluose reklamavusius 10 šventės gerbėjų. Grožio salono „Marmozel” prizais apdovanoti aktyviai rungtyse dalyvavę tėčiai ir mamytės bei daugiausiai „Kalėdų senelio kiemelio” skelbto alumniečių nuotraukų konkurso su Snieguole ir pelyte Mine, daugiausiai Like surinkusi Jurgitos ir Viliaus Talalų šeima, kuri savo namus dar papuoš ir rėmėjų dovanota žaliaskare. Šį kartą be dovanų neliko ir KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dėstytojai, kurie į namus išsinešė kvepiančias eglutes. Šventę savo dalyvavimu papuošusios bendruomenės džiaugsmingai priėmė etnokultūrinių vertybių puoselėtojos Vidos Bernadišienės rankų darbo žvakes.

Organizatoriai dėkingi gausiai susirinkusiems žmonėms, kurie atvyko su vaikais, su šunimis, nepabūgo žiemos šaltuko, galbūt permirkusiomis kojomis grįžo namo, tačiau parsinešė vainiką ar žaisliuką, šypseną bei Kalėdinę nuotaiką. Dėkojame ir už jų Kalėdiniame pašte paliktus šiltus palinkėjimus. Taip pat dėkojame kiekvienam rėmėjui asmeniškai už jų nuoširdžią ir nesavanaudišką paramą.

„Kalėdų senelio kiemelio” autoriai ir iniciatoriai džiaugiasi didelį populiarumą įgavusiu ir tapusiu tradiciniu šeimų Kalėdiniu renginiu, ir trokšta, kad jis gyvuotų toliau, todėl šio nuostabiai šilto, jaukaus ir Kalėdomis kvepiančio renginio tradicijų puoselėjimą norėtų perleisti KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Alumni studentams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: