Anykščiuose sužibo kalėdinė miesto eglė

Š. m. gruodžio 9 d. vakarą Anykščių miesteo centre įžiebta kalėdinė eglė. Šventė prasidėjo iškart po kalėdinio spektaklio „Kilniaširdis medis“ pagal Bruno Ferrero apysaką (režisierė Jolanta Pupkienė) Anykščių kultūros centre.

Nors sniego ir nėra, bet kalėdinė dvasia juntama, šventiškai nusiteikę anykštėnai skubėjo į eglutės įžiebimui skirtą šventę. Renginio metu žiūrovus džiugino kiškučiais persirengę vaikai, kurie linksmino šventės dalyvius savo skambiomis dainomis. Gausiai susirinkusius pasveikino ir Anykščių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, kuris kartu su Kalėdų seniu įteikė mero Kęstučio Tubio padėkas bei dovanas „Mažojo žygdarbio“ nominantams.

„Mažasis žygdarbis“ – tai jaunų Anykščių krašto žmonių poelgis, kuris yra gerumo ar tvirtybės pavyzdys aplinkiniams. Jais tapo Anykščių Antano vienuolio progimnazijos 7b klasės mokinys Faustas Kamarauskas, jau dvejus metus labai artimai bendraujantis su savo aklu pusbroliu. Berniukai neišskiriami draugai. Faustas jį vedasi net į graikų-romėnų imtynių treniruotes. Berniukai dažnai matomi mieste, važinėjantys dviviečiu dviračiu.

Antrasis nominantas – Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos IVG klasės mokinys Vytautas Kubilius. Vytautas dar būdamas mažas neteko savo brangiausio žmogaus – mamos. Taip gyvenimas sudėliojo šio jauno žmogaus likimą, kad jam neteko pažinti ir savo tėvelio. Tačiau prieš keletą metų ant Vytauto pečių užgulė didžiulė atsakomybė – rūpintis sergančia močiute. Džiugu, kad jaunuolis nepalūžo ir kiekvieną dieną, vedamas didelės atsakomybės, gerumo, supratimo, atjautos ir meilės, slaugo savo močiutę. Jis taip pat aktyvus gimnazijos teatro studijos narys.

Šventės metu taip pat buvo pristatytos kelios originalios idėjos, kurias siūlė anykštėnai, berdami jas į kultūros idėjų debesis, laimingųjų laukė dovanos. Renginį vainikavo visų lauktas eglės įžiebimas ir dangų nutvieskę spalvingi fejerverkai.

Anykščių r. savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: