Anykščius aplankę dviratininkai įžiebė smagią šventę

Iš Rygos į Vilnių pedalus minantys labdaringame maratone dalyvaujantys dviratininkai neaplenkė ir Anykščių. Į mūsų miestą dešimt dviračiais keliaujančių užsieniečių užsuko antradienio vakarą, ir sudalyvavo čia vykusioje šventėje. Pasinerti į miesto centre įsisukusį pramogų sūkurį suskubo didžiulis būrys anykštėnų.

Iš skirtingų šalių atkeliavę „Tele2“ vadovai per tris dienas dviračiais nukeliavo nuo Rygos iki Vilniaus, iš viso numynė 332 kilometrus. Anykščiuose jie apsilankė savo kelionės finišo išvakarėse, ir kartu su miesto gyventojais pasilinksmino iš peties.

Sutiko aplodismentais

Į A. Baranausko aikštę dešimt dviratininkų ir juos lydėjusi palyda atkeliavo ankstyvą pavakarę, vos pasigirdus pirmiesiems miesto šventės akordams.

Labdaringame maratone dalyvavusius „Tele2“ vadovus anykštėnai pasitiko aplodismentais – šitaip įvertino jų ištvermę ir pastangas renkant paramą „SOS Vaikų kaime“ gyvenantiems vaikams. Sveikinimo žodį dviratininkams tarė ir Anykščių mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius.

Savo ruožtu dviračius mynę bendrovės vadovai netruko pasidalinti savo kelionės įspūdžiais – iki Anykščių jie keliavo dvi dienas, ir per tiek laiko patyrė ne vieną nuotykį.

Pavyzdžiui, „Tele2“ grupės prezidentė, švedė Allison Kirkby papasakojo, kad jos dviratis sugedo dar pirmą dieną, tačiau ji vis tiek tęsė kelionę. O grupės viceprezidentas ir komunikacijos vadovas Viktor Wallström pakeliui turėjo progos pamelžti karvę.

Kilometrus vertė pinigais

Pasitikę dviratininkus anykštėnai paniro į pramogų sūkurį. Ko gero, labiausiai miestelėnus viliojo galimybė išbandyti virtualios realybės dviračius.

Užsidėję virtualios realybės šalmus ir prisėdę ant specialaus dviračio sėdynės, jie tučtuojau pasijautė it tikroje varžybų trasoje, ir stengėsi numinti kuo daugiau kilometrų. Tuo tarpu „Tele2“ kiekvieną numintą kilometrą pavertė „SOS Vaikų kaimui“ skirtais pinigais.

Šventės metu anykštėnai numynė 163 kilometrus ir taip pramogaudami SOS Vaikų kaimui“ paaukojo 815 Eur. Greičiausias šiose virtualiose varžybose buvo dvylikametis Kasparas Smertjevas , per penkias minutes numynęs net 4,8 km. Už gausiausią paaukotą sumą jaunasis anykštietis buvo apdovanotas nauju Huawei telefonu.

Nugalėtojas teigė, jog prie numinto rezultato prisidėjo ne tik motyvuojantis prizas, bet ir įgūdžiai bei fizinis pasirengimas. „Neseniai dalyvavau „Velomaratone“ Vilniuje, taip pat dažnai važinėju dviračiu. Daug sportuoju ir laiko praleidžiu kalnų slidinėjimo būrelyje „Katilos kalnas“. Žiemą čia, aišku, mokomės slidinėti, o vasarą treniruojamės kitais būdais, pavyzdžiui mindami dviračius“, – šypsojosi jaunasis laimėtojas.

Apžiūrėjo 4G varomą automobilį

Šventės metu anykštėnai skubėjo pabendrauti ir su „Tele2“ Inovacijų biuro veidu Arnoldu Lukošiumi. Jis į Anykščius atvažiavo su ypatingu, 4G internetu varomu automobiliu.

Anksčiau tokį automobilį miestelėnai galėjo matyti tik per televiziją rodytoje reklamoje, o dabar turėjo progos apžiūrėti gyvai. Renginio svečių reakcijos išdavė – abejingo neliko nė vieno.

Džiugino vaikus

Netradicinė miesto šventė viliojo ne tik inovacijomis, bet ir kitomis linksmomis pramogomis. Šios ypač džiugino vaikus: mažiausieji veržte veržėsi pašokinėti ant margaspalvių pripučiamų batutų, o vyresni noriai dalyvavo nesudėtingose, tačiau ypač linksmose programavimo pamokėlėse.

Gerą nuotaiką šventės metu užtikrino iki pat vakaro ritmus diktavęs didžėjus, o geidžiamiausiomis vaišėmis tapo nemokamai dalinti spragėsiai. Antradienio vakarą iš šventės namo niekas negrįžo tuščiomis – visi norintys buvo apdovanoti suvenyrais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: