Apdovanoti konkurso „Saugiausias Panevėžio apskrities vairuotojas“ nugalėtojai

Ketvirtą kartą vyko saugaus eismo konkursas „Saugiausias Panevėžio apskrities vairuotojas“, organizuojamas Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro, VĮ „Panevėžio regiono keliai“ ir VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centro. Renginio tikslas – ugdyti teisingus įpročius kelyje, tobulinti praktinius vairavimo įgūdžius, gerinti teorines žinias ir mažinti žuvusių ir sužeistų žmonių skaičių šalies keliuose.

Konkursas vyko rugpjūčio mėnesį. 1-ajame jo etape dalyviai spendė teorinę užduotį. Išrinkta 20 geriausių teorines užduotis sprendusių vairuotojų, kurie pateko į 2-ąjį konkurso etapą ir spalio 3 dieną susirinko į VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centro autodromą su slidžiomis kelio dangomis. Dalyviai sprendė Kelių eismo taisyklių bilietus. Į 3-iąjį etapą pateko 10 mažiausiai klaidų padariusių dalyvių. VĮ „Panevėžio regiono keliai“ atstovai Tomas Žagūnis ir Tadas Brazdžionis paguodos dovanėles skyrė į 3-iąjį etapą nepatekusiems dalyviams.

3-iajame etape pirmuoju smuiku grojo praktinio važiavimo rungtis organizavęs Vytautas Šakėnas. Vairuotojams teko įveikti sudėtingą vairavimo trasą ne tik greitai, bet ir sunaudoti kuo mažiau degalų. Rungtyje vairuotojai įrodė, kad moka išmintingai valdyti automobilį. 3-iajame etape geriausiai sekėsi Donatui Tebelškiui, Egidijui Gončauskui ir Mindaugui Valatkevičiui

Konkurso nugalėtoju tapo Donatas Tebelškis, o VĮ „Panevėžio regiono keliai“ inžinierius Tomas Žagūnis apdovanojo jį vertingu prizu – planšetiniu kompiuteriu. Kelių policijos biuro vyresnioji specialistė Danguolė Urbonienė įteikė 1-osios vietos diplomą, kurį skyrė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. 2-ąją vietą laimėjo Egidijus Gončauskas – jam įteiktas išmanusis laikrodis ir diplomas. 3-iąją vietą iškovojo Karolis Milinskas, kuris apdovanotas diplomu ir automobiliniu vaizdo registratoriumi.

Saugiausia Panevėžio apskrities vairuotoja tapo Justina Jelinskaitė. Jai nugalėtojos diplomas ir dovana iš VĮ „Panevėžio regiono keliai“ darbuotojo T. Žagūnio rankų.

Saugaus eismo konkurso „Saugiausias Panevėžio apskrities vairuotojas“ vertingas dovanas ir paguodos prizus įsteigė VĮ „Panevėžio regiono keliai“.

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: