Nuotraukos Panevėžio miesto savivaldybės

Apdovanoti panevėžiečiai egzamino „Atliekų kultūra“ dalyviai

Panevėžio miesto savivaldybėje apdovanoti nacionalinio egzamino „Atliekų kultūra“ laureatai. Už sėkmingą dalyvavimą egzamine, garbingą miesto atstovavimą ir įsitraukimą į veiklas, kurios skatina kurti tvaresnę ir sveikesnę aplinką dalyviams įteiktos Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko padėkos.

„Džiaugiuosi, kad panevėžiečiams rūpi švari aplinka, tvarus vartojimas ir atsakingas gyvenimo būdas. Kiekvienas žinių patikrinimas parodo, kiek esame pažengę ir kur turėtume dar pasitempti. Linkiu, kad savo žiniomis, įgūdžiais dalintumėtės ir su kitais, taip ne tik jūsų aplinka, bet ir mūsų miestas bus dar žalesnis ir tvaresnis. Dėkoju mokytojams ir tėveliams ugdantiems tokį šaunų būrį sąmoningų ir atsakingų piliečių“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Mero padėkos įteiktos 12 panevėžiečių, kurių daugiausia – moksleiviai. Šiais metais „Atliekų kultūros“ egzamine dalyvavo 208 panevėžiečiai. Į visus egzamino klausimus teisingai atsakyti pavyko penkiems dalyviams, kurių jauniausiam – vos septyneri. Vytauto Mikalausko menų gimnazijos pirmokė egzamino organizatorius ir dalyvius nustebino puikiomis žiniomis apie atliekų rūšiavimą ir atsakingą vartojimą. Aktyviausiai egzamine „Atliekų kultūra“ dalyvavo Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos 8C klasė.

Šiais metais egzamino klausimai buvo parengti trims skirtingoms amžiaus grupėms: 1-4 klasių moksleiviams, 5-10 bei 11 klasių moksleiviams kartu su vyresnio amžiaus dalyviais. Iš viso žinias apie atliekų tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą egzamine pasitikrino per 8 tūkst. Lietuvos gyventojų.

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) iniciatyva tradiciškai organizuojamas nacionalinis egzaminas „Atliekų kultūra“ vyko jau penktus metus. Vienas projekto partnerių – Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: