Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Apdovanoti piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” nugalėtojai

Panevėžio gamtos mokykloje rinkosi jau 33-iojo tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” nugalėtojai. Konkurso diplomantais keturiose amžiaus grupėse, vertinimo komisijos sprendimu, pripažinti 111 kūrybinių darbų autoriai, tarp kurių – ir 20 jaunųjų panevėžiečių. Šių metų konkursui darbus siuntė vaikai iš 10 šalių, sulaukta beveik 2000 piešinių.

„Džiaugiuosi, kad Gamtos mokykla garsina mūsų miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Įspūdingas konkurso dalyvių  skaičius rodo, kad vaikams įdomi juos supanti aplinka, svarbu pažinti gamtą, su ja susidraugauti ir ją piešti. Šiandien sveikinu visus jus – jaunuosius kūrėjus ir juos kūrybiniu keliu vedančius mokytojus, Gamtos mokyklos bendruomenę. Kiekvienas piešinys – mažas pasaulis, pilnas spalvų, idėjų ir vaikų vaizduotės. Tegul šis konkursas ir toliau skatina vaikus mylėti gamtą, ją pažinti ir nesustoti kurti“, – sveikinimo žodį tarė Panevėžio miesto vicemerė Loreta Masiliūnienė.

2024 m. piešinių konkursui „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ pristatyti 1958 darbai iš 10 šalių – Kinijos, Slovakijos, Indijos, Slovėnijos, Liuksemburgo, Kinijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos.  Šių metų konkursui pateiktų darbų skaičius įspūdingas – jų sulaukta beveik 2000. Kūrybinių darbų sulaukta iš 233 skirtingų ugdymo įstaigų, mokinius piešti bei dalyvauti Panevėžio gamtos mokyklos organizuotame konkurse paskatino 383 mokytojai.

Konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” tikslas – paskatinti vaikus atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti ir perteikti tai savo kūryboje įvairiomis raiškos priemonėmis.

Konkurso dalyvių kūrybinių darbų parodas galima apžiūrėti Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“ ir mokyklos socialinio tinklo Facebook paskyroje „Panevėžio gamtos mokykla“

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: