Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Apeliacinis teismas baigė nagrinėti dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi išteisinto mero R. M. Račkausko baudžiamąją bylą

Šiandien Lietuvos apeliaciniame teisme baigta nagrinėti dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi išteisinto Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko baudžiamoji byla.

Apeliacinį skundą pateikusi prokurorė prašo pripažinti R. M. Račkauską kaltu dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi bei jam paskirti galutinę bausmę – 99 900 Eur baudą, taip pat 7 metams atimti teisę dirbti valstybės tarnyboje. Krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentą Alvydą Bieliauską, kuris pirmosios instancijos teismo nuosprendžiu taip pat išteisintas dėl prekybos poveikiu, prašoma pripažinti kaltu dėl šios veikos padarymo ir nubausti 35 000 Eur bauda.

Posėdžio metu buvo pasakytos išteisintųjų ir jų gynėjų baigiamosios kalbos, kuriomis prašoma atmesti prokurorės skundą ir palikti galioti išteisinamąjį Vilniaus apygardos teismo 2022 m. balandžio 5 d. nuosprendį, taip pat išklausyti išteisintųjų paskutiniai žodžiai.

Apeliacinis teismas sprendimą byloje planuoja paskelbti 2022 m. lapkričio 22 d.15.30 val.

Lietuvos apeliacinio teismo inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: