Apollo kinas nuotr.

„Apollo Kinas“ atveria duris: Holivudo naujienos ir geriausieji „Oskarų“ filmai

Panevėžio gyventojai nuo šiandien gali mėgautis kinu,  „Apollo Kinas“ dalijasi džiugia žinia su savo ištikimais žiūrovais – repertuaras jau paruoštas ir kino salės jau laukia žiūrovų.

Visų kino fanų džiaugsmui vienas moderniausių kino teatrų Lietuvoje „Apollo Kinas“, įsikūręs prekybos ir pramogų centre „Babilonas“, po pusės metų pertraukos pagaliau vėl atveria duris. „Manau, kad žmonės pasiilgo didžiojo ekrano, o ir mes labai pasiilgome žiūrovų. Nors pasiruošimo savaitės buvo pilnos iššūkių, tačiau šiandien atveriame duris pilnai pasiruošę ir su geriausiais filmais“, – į kino teatrą kviečia kino vadovė Alma Samoškaitė. 

Į filmą – be spragėsių ir su medicinine kauke

Pasak vadovės, kino teatras laikosi visų privalomų saugumo reikalavimų. Visi grįžtantys darbuotojai pasidarė greituosius COVID-19 antigenų testus. Bus parduodama tik dalis bilietų, remiantis principu: dvi kėdės užimtos, dvi laisvos. Salėje bus užpildoma iki 30 % vietų.

Rekomenduojama bilietus pirkti internetu, atvyksti bent 10 min anksčiau bei būtina dėvėti medicininę veido kaukę ar respiratorių, vaikams taikoma išimtis. Taip pat reiks laikytis saugių atstumų. Užkandžių ir gėrimų įsigyti ir atsinešti nebus galima.

„Visa kino komanda stengiasi, kad žiūrovai galėtų mėgautis maksimaliai saugia kino patirtimi. Kino salės papildomai vėdinamos, valomos ir dezinfekuojamos kėdės prieš kiekvieną kino seansą. Valomi visi liečiami paviršiai, pasirūpinome papildomomis dezinfekcijos priemonėmis lankytojams“, – užtikrina A. Samoškaitė.

Holivudo naujienos ir „Oskarų“ geriausieji filmai

Džiugi žinia ta, kad kino teatre bus rodomi populiarūs ir geri filmai – tiek didžiosios Holivudo premjeras, tiek „Oskaro“ statulėlėmis apdovanotos juostos, tiek ir „Kino pavasario“ geriausi filmai.

Šio savaitgalio žiūrovų laukiamasi filmai – „Disney“ animacija „Siela“ ir kompiuterinių žaidimų ekranizacija „Mortal Kombat“. Taip pat „Oskarais“ apdovanoti filmai „Tėvas“ ir „Perspektyvi mergina“. Bus rodomi ir kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrimiausi filmai: „Triumfas“, „Quo Vadis, Aida?“, „Nesėkmė dulkinantis arba šelmiškas porno“ ir animacija „Vampyriukas“.

Kitą savaitgalį kino sales atvers ir šešiomis „Oskaro“ statulėlėmis apdovanota drama „Klajoklių žemė“, fantastikos gerbėjams skirtas filmas „Godzila prieš Kongą“, nuotaikingas šeimos filmas „Tomas ir Džeris“. O veiksmo ir siaubo gerbėjams – trileris „Niekas“ ir siaubo filmas „Nešventa“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: