Ar Džordana Butkutė pakartos istoriniu tapusį šokį su Arvydu Saboniu?

Dainininkė Džordana Butkutė neslepia – tai, kas prieš 13 metų įvyko Kauno sporto halėje, iki šiol prisimena ir krepšinio gerbėjai, ir ji. Tą nutikimą ne kartą viešai yra minėjęs ir jame tuomet asmeniškai sudalyvavęs žymiausias Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis.

Pati Džordana labai nesureikšmina savo skrydžio ant A. Sabonio rankų ir intensyviai ruošiasi mažiau nei po mėnesio Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiam K95 šou – įspūdingam renginiui, skirtam Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejui.

Būtent pasirengimas balandžio 23 dieną vyksiančiam jos bei A. Sabonio susitikimui ir atgaivino 2004-aisiais rengtos „LKL Žvaigždžių dienos“ prisiminimus. Tuomet Dž. Butkutė susirinkusiems į Kauno sporto halę sudainavo dainą, kurioje buvo tokie žodžiai – „Ir aukštai aukštai iškels, kad parodytų kur tu“. Dainininkė prisiminė: didelėje krepšinio salėje tarp aukštaūgių sportininkų, šokinėdama apsivilkusi gerokai per didelius marškinėlius, pažymėtus 11 numeriu, ir net avėdama aukštakulnius, ji pasijuto kiek nejaukiai. Skambant muzikai Dž. Butkutė priėjo prie A. Sabonio. Supratęs dainos žodžius kaip raginimą, krepšininkas paėmė smulkutę dainininkę ant rankų ir pakėlė aukštai. Matyt, šis dviejų ryškių asmenybių ūgių kontrastas labiausiai ir įsiminė krepšinio sirgaliams.

Kol kas Dž. Butkutė neatskleidžia, kuo muzikos ir sporto mylėtojus palepins balandžio 23 d. Ji tik užsiminė, kad pasirodymas bus toks pats ryškus kaip mėgstamiausia Lietuvos sporto šaka.

„Žalgirio“ arenoje rengiamoje krepšinio šventėje vyks ne tik įspūdingas koncertas, bet bus apžvelgta beveik šimtametė populiariausios Lietuvos sporto šakos istorija, įvertintos labiausiai nusipelniusios krepšinio asmenybės ir komandos, padovanojusios sirgaliams įspūdingiausias pergales ir geriausias emocijas. Kuri rinktinė verta visų laikų geriausios komandos vardo? 2003-iųjų komanda, laimėjusi Europos auksą? Ar 1992 m. olimpinis dvyliktukas, Barselonoje išplėšęs bronzą ir sugrąžinęs Lietuvą į pasaulio krepšinio elitą? Kuris krepšinio treneris vertas visų laikų geriausio stratego titulo? Kas geriausias 95-mečio krepšinio metraštininkas, o kas – geriausias komentatorius? Tai nuspręs patys krepšinio sirgaliai.

Į krepšinio istoriją įeisiančio K95 šou su Marijonu Mikutavičiumi priešakyje bus apdovanoti 95-mečio geriausieji, o susirinkusiųjų į Kauno „Žalgirio“ areną lauks ir trys grandioziniai šou, kuriuos kartu su žinomais kviestiniais svečiais ir ryškiausiais krepšinio veidais ruošia didžiausios scenos žvaigždės: Linas Adomaitis, Džordana Butkutė ir po dvejų metų pertraukos į Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL! Renginį tiesiogiai transliuos TV3 televizija. K95 šou – čia bus visi!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: