LNK nuotr.

Aras Vėberis: svarbiausia laiku yra nulipti nuo scenos, nes priešingu atveju gali tapti tiesiog klounu

Vienam legendinės grupės „Naktinės personos“ įkūrėjų Arui Vėberiui pastarieji keleri metai kupini malonių pokyčių. Prieš beveik dvejus metus vyras vedė mylimąją, Kastyčio Kerbedžio dukterėčią Martyną ir įsigijo erdvų namą Panevėžio mieste.

Prieš šešerius metus nutaręs susikrauti lagaminus, parduoti savo butą Vilniuje ir vykti gyventi į Panevėžyje nuomojamą butą miesto centre vyras nė nenutuokė, kad po ketverių metų drauge su šeima gyvens  320 kv. metrų name, esančiame prestižiniame Panevėžio rajone.

Daugiau nei keturiasdešimt metų sostinėje pragyvenęs vyras sako nė kiek nesigaili savo sprendimo palikti gimtąjį miestą. Pasiteiravus, ar po šio sprendimo nenutrūko ryšiai su iki tol buvusiais artimais draugais Aras nusišypso ir teigia, jog dabar su jais susitinka kur kas dažniau nei tada, kai gyveno Vilniuje.

„Kai gyveni Vilniuje nėra priežasties susitikti, o kai gyveni kitame mieste ir važiuoji į Vilnių, praneši visiems draugams: chebra, aš atvažiuoju, reikia būtinai susitikti!”– LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą dalinsis Aras.

Sakoma, namai ten, kur širdis. O jais per šešerius metus tapusiame Panevėžyje jo sugrįžtančio iš darbų visuomet laukia žmona Martyna ir sūnus Nojus. Ne vienus nesėkmingus santykius turėjęs Aras džiaugiasi, kad pastarieji metai jam geriausias gyvenimo etapas, kuriame jis jaučia pilnatvę. Žinomas vyras šypsosi, prisimindamas jųdviejų su Martyna meilės istoriją, kuri verta knygos puslapių. Pora pirmą kartą susitiko prieš daugiau nei du dešimtmečius, kuomet po grupės „Naktinės personos“ koncerto Aras išėjo pasimatyti su ištikimiausiais gerbėjais. Tuomet dar paauglė būdama Martyna buvo viena iš jų. Pora sako niekuomet nebūtų pagalvojusi, kad po daugelio metų likimas juos dar suves: „Jie buvo mano dievaičiai. Aš žiūrėjau į juos kaip į žmones iš kitos planetos”, – dalinsis paauglystės prisiminimais Martyna.

Moteris laidoje atskleis, kad prieš beveik dešimt metų susipažinus su Aru asmeniškai, meilės iš pirmo žvilgsnio nepajuto, o paaugliškas susižavėjimas grupe buvo išblėsęs. Vis tik po vieno iš grupės koncertų surengto vakarėlio pora nusprendė nebesiskirti ir dar po trijų metų Aras žengė rimtą žingsnį – pasipiršo Martynai. Tai vyras padarė koncerto Kaune metu, prieš lipdamas ant scenos. „Nebuvo nualpimų ar atminties praradimų. Kai gyvenime esi daug ko patyręs, tai esi viską apgalvojęs iki smulkmenų ir žinai kas tavęs laukia”, – prisiminimais dalinsis Aras. Tuo metu  Martyna laidoje prisimins, kad vis tik pastebėjo pasikeitusį tuomet dar tik būsimo vyro elgesį: „Mes važiavom  Kauną, jis vairavo. Aš jutau, kad jis truputėlį kitoks. Paklausiau, ar viskas gerai, sako, taip gerai, bet jaučiau, kad buvo įsitempęs”, – pasakos Martyna.

Vėliau jųdviejų šeimą papildė sūnus Nojus, o praėjusių metų sausio viduryje Aras ir Martyna sumainė aukso žiedus. Norėdami išvengti pašalinių akių ir žiniasklaidos dėmesio,  pora susituokė Pasvalio metrikacijos skyriuje. Amžiną meilę juodu vienas kitam prisiekė sūnaus ir liudininkų akivaizdoje, o kitą dieną leidosi į medaus mėnesį Tailande. Tik nuskridę ten pranešė apie jųdviejų vestuves. „Taip tai buvo sąmoningas sprendimas ramiai, kiek įmanoma kuo tyliau susituokti ir iškart nešti kudašių į Tailandą, o ten jau garsiai pasiskelbėm”, – laidoje „Bus visko“ pasakos Aras. Tuo metu Martyna atviraus, kad niekada ir nesvajojo apie dideles princesiškas vestuves:  „Aš niekada neįsivaizdavau savęs su trijų metrų besivelkančia suknele, šimtu svečių, tetom, dėdėm, druska, duona ir degtine. Ne. Norėjau, kad tai būtų man šventė”, – pasakos Martyna.

Į Tailandą drauge su ką tik susituokusiais tėvais tuomet, būdamas penkerių, leidosi ir jųdviejų sūnus Nojus. Kasmet į vis kitą pasaulio šalį vykstanti šeima  visuomet drauge vežasi ir sūnų, taip plėsdami jo akiratį ir drauge  kurdami bendrus prisiminimus. Aras atviras – su mažiausiuoju sūnumi jis nori praleisti kuo daugiau laiko ir būti dėmesingu ir atsakingu tėčiu, kokiu sunkiai sekėsi būti pirmajam 28-erių sūnui ir 23-ejų dukrai.

Tačiau kūrybos vyras neapleido iki šiol. Prodiuseriu dirbantis vyras sako neretai į rankas paimantis tušinuką. Pasiteiravus, galbūt planuoja kada nors vėl sugrįžti į sceną, vyras atviras.

„Svarbiausia laiku yra  atsitraukti ir nulipti nuo scenos, nes priešingu atveju tu gali tapti tiesiog klounu. Kam apsijuokti? Šiuo metu aš esu labai laimingas, esu šalia scenos ir kaifuoju. Galbūt persisotinau scena, galbūt jau viska pasakiau, ką norėjau. Galbūt kažkurią gražią dieną dar sugalvosiu trumpam prašmėžuoti, bet tokio tikslo nėra, ačiū Dievui. Yra begalė labai daug kitų  fainų talentingų jaunų atlikėjų, kurių kūryba man tikrai labai patinka“.

Daugiau apie pasikeitusią tėvystę, medaus mėnesį Tailande ir pasitraukimą iš scenos – jau šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: