Artėja triatlono šventė Panevėžyje

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį Panevėžį sudrebins pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės etapas. Organizatoriai ruošia ne tik tris dienas besitęsiasnčias sporto varžybas, bet ir įspūdingą šventės atidarymą, daugybę koncertų bei kitų atrakcijų.

Po dešimties metų pertraukos į Aukštaitijos sostinę sugrįžta triatlonas. Paskutinį rugpjūčio savaitgalį Panevėžyje vyks pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės etapas. Tris dienas Panevėžyje varžysis sportininkai iš Lietuvos bei užsienio ir šurmuliuos šios sporto šakos mėgėjai.

Vienas iš organizatorių, Laurynas Narkevičius teigia, jog triatlonas kadaise buvo Panevėžio miesto simboliu, todėl labai džiugu, jog ši įspūdinga šventė atgimsta. Pasak organizatoriaus, ką veikti joje turės ne tik šio sporto mėgėjai. Ruošiama ir kitokių užsiėmimų: visų varžybų metu vyks atlikėjų koncertai, rengiamos kitos atrakcijos. Lietuvos triatlono federacijos viceprezidentas Vidmantas Urbonas neslepia, jog planuojamas itin įspūdingas šventės atidarymas.

Dėl mieste vykstančios sporto šventės, savaitgalį, varžybų metu, bus uždarytas eismas kai kuriose gatvėse, todėl organizatoriai tikisi panevėžiečių ir miesto svečių supratingumo.

Triatlonas Panevėžyje vyks rugpjūčio 28-ą, 29-ą ir 30-ą dienomis.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: