Kklietkabelis.lt nuotr.

Artėjančiam sezonui Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas pristato jubiliejinį logotipą

1964 m. įkurtas Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas artėjančiame sezone minės savo šešiasdešimtmetį. Šia proga pristatytas jubiliejaus proga atnaujintas logotipas.

2023-24 m. sezonui logotipę buvęs Panevėžio miesto pavadinimas pakeistas į klubo gyvavimo metų skaičių – 60 – ir papuoštas stilizuotais ąžuolo lapais, simbolizuojančiais tvirtybę, kilnumą, stabilumą ir ilgaamžiškumą.

„Mūsų klubas yra vienas seniausiai egzistuojančių visoje Lietuvoje, – kalbėjo „Lietkabelio“ prezidentas Alvydas Bieliauskas, – Labai tuo didžiuojamės ir norime paminėti tokią gražią progą. Sezoną pasitinkame su atnaujintu logotipu, o pačio sezono metu taip pat bandysime šią šventę įprasminti įvairiais būdais. Tikiu, kad mūsų klubas sulauks dar ne vieno tokio jubiliejaus, toliau sėkmingai puoselės klubo vertybes, garsins Panevėžį ir Lietuvą.“

Nuo 1996 m. klubo vardas ne kartą keitėsi, tačiau 2012 m. buvo sugrąžintas legendinis „Lietkabelio“ pavadinimas. Panevėžio klubas – antras seniausias Lietuvos krepšinio lygos klubas po Kauno „Žalgirio“ (kartu su Klaipėdos „Neptūnu“).

Panevėžio „Lietkabelio“ istoriją galite rasti čia.

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ 2023-24 m. jubiliejinio sezono narystes platina www.ticketmarket.lt.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: