Arvydo Anušausko knygos „KGB. Visiškai slaptai“ pristatymas

Balandžio 8 d. (trečiadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) – Seimo nario, istoriko dr. Arvydo Anušausko knygos „KGB. Visiškai slaptai“ pristatymas, susitikimas su autoriumi.

Knygoje kalbama apie tai, kokios buvo KGB, okupuotos Lietuvos teritorijoje daugiau kaip pusę XX amžiaus (1954–1991) veikusios komunistinės slaptosios tarnybos. Ką ir kaip jos galėjo sekti, kokias technines priemones naudojo, kokie žinomi žmonės neatsispyrė KGB pagundoms, ką dar slepia Baltijos šalyse išlikę nesunaikinti KGB archyvai.

„KGB veikla pagrįstai asocijuojasi su represijomis ir psichiatrine prievarta, kankinimais ir šantažu, užsakytomis žmogžudystėmis ir laiškų liustracija, masiniu agentų verbavimu ir slaptomis politinių kalinių kapinėmis. KGB arsenale – klastojimai ir kompromitavimas, psichotropinių preparatų naudojimas ir teroristų bei žudikų globa, karinių ir pramoninių paslapčių vagystės,“ sakoma knygos anotacijoje.

Knyga jau buvo pristatyta LR Seime, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, kitų miestų bibliotekose ir muziejuose. Renginyje knygą bus galima įsigyti.

Maloniai kviečiame!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: